Allpowers R4000 3600Wh 4000W, LiFePO4
Allpowers R4000
Портативний зарядний пристрій ALLPOWERS R4000 запасна батарея, яка може розширити можливості від 3600Wh до 21600Wh з п'ятьма додатковими R4000, а максимальний вихід 4000 Вт змінного струму можуть задовольнити одночасне використання майже всієї побутової техніки. R4000 оснащений UPS для того, щоб забезпечити безпечну роботу CPAP та комп'ютерів. Дуже підходить для аварійного відключення електроживлення як удома, так і довгі дистанції на відкритому повітрі.
Дивовижна швидка зарядка
Завдяки фірмовим AP-POWER технологіям, r4000 батарея може заряджатися від 0 до 100% за 1 годину від настінної розетки. Ви також можете заряджати від автомобіля, сонячної панелі або розетки окремо. Обладнаний захистом від короткого замикання перемикач відключення, він може збільшити безпеку зарядки та розрядки та уникнути споживання енергії при простої
LiFePO4 батарея з тривалим терміном служби
Цей портативний зарядний пристрій ALLPOWERS R4000 електростанція має LiFePO4 батарею з максимальною ємністю батареї. Таким чином, R4000 перевищує термін служби понад 10 років. Обладнана трьома режимами заряджання (швидкий режим/стандартний режим/беззвучний режим) для того, щоб задовольнити потреби різних заряджання навколишніх пристроїв.
Унікальне голосове керування, інтелектуальна бездротова (Wi-Fi) та функція керування Bluetooth
Перше у світі голосове керування електростанцією робить експлуатацію більш інтелектуальною, всіма функціями, вказаними в електростанції, можна керувати за допомогою фіксованих голосових команд. Легко реалізувати при підключенні до портативного зарядного пристрою ALLPOWERS додаток Wi-Fi через потужне з'єднання, кількісне визначення моніторингу/функції налаштування/дистанційне керування/систему оновлення.
Характеристики
- Бренд : Allpowers
- Тип : Зарядна станція
- Вага, кг : 45
- Дисплей : є
- Розміри, мм : 540x490x300
- Розетка AC 230В : 4
- USB Type-C : 2
- USB Type-A : 4
- Автомобільна розетка (прикурювач) : 1
- Номінальна потужність, Вт : 4000
- Потужність USB Type-A, Вт : 18; 12
- Потужність автомобільної розетки (прикурювача), Вт : 120
- Форма вихідного сигналу : чиста синусоїда
- Протоколи швидкого заряджання USB Type-A : Quick Charge 3.0
- Технологія : LiFePO4
- Цикли зарядки : 3500+
- Функція ДБЖ : є
- Потужність заряджання від розетки AC 230В, Вт : 2300
- Потужність зарядки від сонячної панелі, Вт : 2000
- Можливість підключення сонячної панелі : є
- Ручка для переносу : є
- Інші : RV port
- Потужність USB Type-C, Вт : 100
- Можливість підключення додаткової батареї : є
- Віддалене керування : є
- Протоколи швидкого заряджання USB Type-C : Power Delivery 3.0
- Колеса для транспортування : є
- XT60 : є
- Стан : Новий
- Місткість, Вт·год : 3600
- Час зарядки від розетки, год : 1
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Allpowers |
| Вага | 45 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 3456 |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник (бренд) | Allpowers |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 187 110 ₴











