
Телевізор Xiaomi TV A Pro 75 2026, 75"QLED, Smart TV, Google TV
42 050 ₴
34 049,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: MiTV1106
- +380 (95) 538-87-64
Телевізор Xiaomi TV A Pro 75 2026
Ефект занурення від Xiaomi
Насолоджуйся яскравим та реалістичним контентом у форматі 4К UHD на екрані Xiaomi TV A Pro з підтримкою технологій QLED, HDR10+ та MEMС. Google TV забезпечує швидкий доступ до фільмів та шоу на будь-який смак, а Google Assistant допоможе легко знайти улюблений серіал за допомогою голосових команд. Телевізор укладено в тонку металеву раму, яка надає йому елегантного вигляду і дозволяє повністю зануритися в перегляд, не відволікаючись на деталі.

Технологія квантових точок
Технологія QLED, заснована на квантових точках, робить кольори максимально яскравими, а передачу кольору - більш точною. Підтримка 94% DCI-P3 та відтворення 1.07 мільярда кольорів забезпечують зображенню глибоку імерсію. Оціни насичені та яскраві тони, високу деталізацію та плавне відтворення динамічних сцен.

Чудова точність у форматі 4К
Завдяки роздільній здатності 4К UHD навіть найдрібніші деталі на екрані Xiaomi TV A Pro виглядають чіткими та реальними. Динамічне відображення тонів з HDR10+ оптимізує параметри яскравості та контрасту у кожній сцені, роблячи чіткими навіть темні та яскраві сцени. Спеціальний режим Кінорежисера зберігає авторську версію контенту, забезпечуючи автентичний перегляд без змін.

Поліпшений ігровий досвід
У режимі Game Boost, сумісному з роз'ємом HDMI, ти зможеш насолоджуватися чудовою синхронізацією графіки та реалістичними рухами у будь-яких екшн-сценах. При грі на консолі відбувається автоматичне перемикання на частоту оновлення 120 Гц, яка гарантує повне занурення в динамічний геймплей.

МЕМС: плавність та чіткість
Технологія МЕМС використовує високошвидкісну інтерполяцію кадрів, підвищує частоту кадрів та автоматично оптимізує зображення, усуваючи затримки та розмитості, щоб отримати більш плавні та чіткіші рухи у спортивних репортажах та екшн-сценах.

Захист зору
DC Dimming - це технологія нового покоління, що забезпечує плавне регулювання яскравості екрану та повністю виключає мерехтіння підсвітки, яке може викликати дискомфорт та втому очей при тривалому перегляді. Режим комфорту для очей ефективно знижує випромінювання синього світла та дозволяє насолоджуватися приголомшливими візуальними ефектами без негативного впливу на зір.

Потужний просторовий звук
Два динаміки по 10 Вт відтворюють чистий і насичений звук із посиленими басами, забезпечуючи яскраві враження від перегляду. Завдяки підтримці Dolby Audio та DTS:X ти отримаєш чітку передачу звуку з чудовою деталізацією: глибоке об'ємне звучання заповнює простір і дозволяє повністю поринути у контент.

Завжди є що подивитись
Google TV подбає про твій відпочинок. Стрімінгові платформи, онлайн кінотеатри та відеосервіси забезпечують швидкий доступ до контенту на будь-який смак. Система запам'ятовує, який контент тобі подобається дивитися, та пропонує для перегляду передачі та фільми, які можуть тебе зацікавити. Чим більше дивишся, тим точніше система вгадує твої смаки. Завдяки персоналізованим профілям кожен користувач отримає індивідуальні рекомендації та зможе легко знайти, чим себе зайняти.

Зручний пульт керування з Google Assistant
Пульт дистанційного керування з окремими кнопками для швидкого доступу до популярних потокових сервісів дозволяє повністю контролювати всі функції телевізора. Підтримка Google Assistant значно розширює твої можливості пошуку та керування контентом. Просто натисни кнопку на пульті і запитай. А ще за допомогою Google Assistant ти зможеш керувати пристроями розумного будинку.

Трансляція на великий екран
Google Cast і Apple AirPlay - це твоя можливість швидко і легко передавати фото і відео зі смартфона на екран Xiaomi TV Q2, щоб поділитися яскравими враженнями в приголомшливій якості з близькими.

Елегантний дизайн
Телевізор Xiaomi TV A Pro виконаний в сучасному лаконічному стилі: тонкий корпус, мінімальне обрамлення екрану, витончена підставка. Він ідеально впишеться в будь-який інтер'єр і перетворить кімнату на місце відпочинку та розваг для всієї родини.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
Основні |
|
| Серія | Xiaomi A Pro 2026 |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 75" |
| Тип телевізора | QLED |
| Роздільна здатність | 4K (3840x2160) |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Кут огляду | 178°/178° |
| HDR | Є |
Функції та можливості |
|
| Smart TV | Є |
| Операційна система | Google TV |
| Wi-Fi | Є |
| Підтримка сервісів |
Інтернет-браузер Microsoft Teams Megogo Youtube.com IpTV Прогноз погоди Google Play Netflix Vimeo |
| Технології та функції |
Miracast Bluetooth |
| Органи управління |
Мультимедійний пульт Управління смартфоном Управління голосом |
Роз'єми |
|
| USB 2.0 | 1 шт |
| HDMI | 3 шт. |
| Ethernet-lan | 1 шт |
| CI Slot | 1 шт. |
| Додаткові роз'єми | 1 x Optical Digital Audio Out |
Тюнери |
|
| Тв-тюнер |
Аналоговий DVB-T2 DVB-C DVB-S2 |
Звук |
|
| Потужність звуку | 2 x 10 Вт |
Вага і габарити |
|
| Вага без підставки | 12.7 кг |
| Вага з підставкою | 13 кг |
| Вага з коробкою | 19.9 кг |
| Розмір без підставки | 1445 x 75 x 833 мм |
| Розмір з підставкою | 1445 x 391 x 900 мм |
| Розмір з коробкою | 1630 x 141 x 985 мм |
Додатково |
|
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Стандарт кріплення на стіну | VESA 300 x 300 |
| Особливості |
Bluetooth Wi-Fi Великі Голосове керування На стіну |
| Колір | Темно-сірий |
| Країна збірки | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Комплектація | Телевізор Пульт ДК Підставка Кабель живлення Керівництво |
|
|
|
| Обмін і повернення товару | Обмін/повернення товару протягом 14 днів після покупки |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Діагональ екрану | 75 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Стан | Новий |
| ТВ-тюнер | Цифровой кабельный |
| Технології | HDR |
| Тип телевізора | Qled |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вхід/Вихід | 2 x USB 2.0, Ethernet |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Підтримувані формати флеш-карт | Compact Flash |
| Розміри | |
| Вага | 18.7 кг |
| Висота | 959 мм |
| Глибина | 76 мм |
| Ширина | 1668 мм |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Зображення | |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Функції | |
| Мова меню | Український, Іспанська, Німецький, Китайський, Англійська, Російська, Французька |
- Ціна: 34 049,80 ₴





