Manta 39LHN120D


Відмінна якість зображення в роздільній здатності HD
Найвища якість зображення в стандарті HD чекає на вас на телевізорах Manta. Сучасні матриці - це гарантія незабутніх вражень, виразних кольорів і захоплюючих образів, видимих у найдрібніших деталях. Крім відмінних параметрів відображення, матриці, які використовуються в телевізорах Manta, відрізняються найвищим стандартом виготовлення, що дозволяє насолоджуватися вражаючою якістю зображення протягом багатьох років.

Доступ до безкоштовних ефірних телеканалів
Обирайте телевізор із вбудованим тюнером і дивіться цифрове ефірне телебачення в новітньому стандарті DVBT-T2/HEVC без декодера! Єдине, що вам знадобиться, щоб увімкнути ресивер і отримати доступ до десятків безкоштовних ефірних телеканалів, це традиційна телевізійна антена. DVB-T2/HEVC також включає додаткові інтерактивні служби та підтримку послуг VOD. Будьте готові до нового стандарту та насолоджуйтесь ще вищою якістю улюблених програм без додаткових витрат.

Висока якість звуку з Dolby Digital Plus
Ідеальний звук прямо з вашого телевізора? Це можливо! Оснащений Dolby Digital Plus, телевізор забезпечить вам захоплюючу якість звуку без необхідності інвестувати в домашній кінотеатр або зовнішні звукові панелі. Сьогодні насолоджуйтеся кришталево чистим звуком улюблених програм, серіалів і музики, що лунає прямо з вашого телевізора.

Динаміка зображення та безпрецедентна глибина кольору
Зображення на екрані нарешті стало таким же реальним, як і те, що ви бачите в реальному світі. Телевізор оснащений високоякісним світлодіодним екраном, який відображає зображення в 16,7 мільйонах кольорів, тому ви не захочете відводити погляд від улюблених програм. Насолоджуйтеся ними в раніше недосяжній якості зображення та подивіться те, що раніше неможливо було показати у форматі HD.

Ваші улюблені цифрові розваги
Повністю цифрова модель відображення контенту на екрані телевізора дозволяє насолоджуватися ідеальним зображенням без перерв. Ви можете легко керувати мультимедіа з USB-накопичувача та переглядати всі пропозиції програм Telewizja Polska та інших мовників, використовуючи найсучасніші стандарти кодування зображень.

Високий статичний і динамічний контраст
Сучасний світлодіодний екран, що відображає ваші улюблені програми в якості HD, дозволить вам насолоджуватися надзвичайно реалістичним способом подання зображення завдяки високим статичним і динамічним контрастам. Яскраве підсвічування в поєднанні з глибоким інтенсивним чорним забезпечує безпрецедентну якість відображення в цьому стандарті, точне відтворення деталей і прозорість, що гарантує вам незабутні враження.

Елегантний дизайн завдяки вузькій оправі
Сучасність – це не тільки надійні компоненти та допоміжні технології, а й привабливий дизайн. Оснащений ідеально гладким 39-дюймовим екраном із дуже вузькою рамкою, він робить кожен перегляд ще більш захоплюючим. Елегантність, яка визначає цей приймач, швидко перетворить його на одну з найвражаючих прикрас вашої вітальні.
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
Характеристики
| Діагональ дисплею | 39" |
| Роздільна здатність | 1366 x 768 |
| Частота оновлення, Гц | 60 |
| Покриття екрану | матове |
| Яскравість, кд/м2 | 210 |
| Кут огляду | 176 / 176 |
| Тип матриці дисплею | LCD (LED) |
| HDMI | є |
| Кількість HDMI | 3 |
| Динаміки (кількість Х потужність, Вт) | 2 x 8 |
| Технології об'ємного звучання | Dolby Digital |
| Споживана потужність (робота/очікування), Вт | 46 / 0.5 |
| Розміри | 927 х 211 х 588 мм |
| Вага | 6.4 кг |
| Виходи | USB 2.0, HDMI |
| Композитний вхід | 1 |
| Компонентний вхід | 1 |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-C |
| Аналоговий тюнер | PAL, SECAM |
| Тип | телевізор |
| Бренд | Manta |
| Колір | Чорний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manta |
| Діагональ екрану | 39 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримка Smart TV | Ні |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Стан | Новий |
| ТВ-тюнер | Цифровой кабельный |
| Тип телевізора | Рідкокристалічний (LCD) |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Підтримувані формати флеш-карт | Compact Flash |
| Розміри | |
| Вага | 6.4 кг |
| Висота | 544 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Ширина | 927 мм |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Зображення | |
| Кут огляду | 178 град. |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Функції | |
| Мова меню | Український, Китайський, Російська, Французька, Іспанська, Англійська, Німецький |
- Ціна: 11 300 ₴




