
Смартфон Sony Xperia 1 IV 12/256GB White, 1SIM + eSIM, 5G, 12+12+8Мп, 6.5", Snapdragon 8 Gen 1, NFC, 5000 mAh
27 872 ₴
- Немає в наявності
- Код: SO-51C White
- +380 (95) 538-87-64
Sony Xperia 1 IV 12/256GB White
Створюйте неймовірний відеоконтент
Xperia 1 IV надає неперевершені відеоможливості для створення й обміну контентом. Наш перший смартфон, здатний записувати відео 4K HDR зі швидкістю 120 кадрів на секунду на всі об'єктиви, це дає змогу вам реалізувати свій творчий потенціал у винятковій якості. Автофокусування за очима та відстеження об'єктів гарантує, що ваш об'єкт завжди буде у фокусі, а функція Videography Pro пропонує ручне керування для творчіших можливостей. А поки що прямий ефір дає змогу вам ділитися контентом на ходу зі своєю аудиторією.
.webp)
Автофокусування за очима оживляє відео
Sony здобула визнання в галузі за видатних можливостей автофокусування. Виявивши очі людини або тварини та утримуючи на них фокус під час руху об'єкта, автофокусування за очима робить відео як ніколи живим.
.webp)
Зосередьтеся на відстеженні об'єктів для відео
Відстеження об'єктів може автоматично відстежувати рухомий об'єкт і тримати його у фокусі, навіть якщо в нього немає очей або очі приховані від поля зору.
.webp)
Три об'єктиви для створення відеоконтенту
Xperia 1 IV надає відеографам безліч творчих можливостей завдяки вибору трьох об'єктивів, включно з надширококутним 16 мм, ширококутним 24 мм і телеоб'єктивом зі справжнім оптичним зумом 85-125 мм. Усі три пропонують запис відео 4K HDR 120 кадрів на секунду, автофокусування за очима та відстеження об'єктів.
.webp)
Записуйте відео у форматі 4K HDR зі швидкістю 120 кадрів за секунду на всі об'єктиви
Хоч який об'єктив ви використовуватимете, Xperia 1 IV дає змогу знімати високоякісне відео у форматі 4K HDR зі швидкістю 120 кадрів на секунду. Потім ви можете зображати контент зі швидкістю 120 кадрів за секунду на дисплеї 4K HDR з частотою оновлення 120 Гц із плавними та красивими деталями. Ви також можете вибрати параметри частоти кадрів для знімання уповільнених кліпів до 5x.
.webp)
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карток | 1 SIM |
| Формат SIM-картки |
Nano-SIM e-SIM |
| Тип слота | SIM + MicroSD |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.5" |
| Роздільна здатність екрана | 3840x1644 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 643 ppi |
| Тип екрана | OLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass Victus |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 3.0 ГГц |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
Камера |
|
| Камера | 12 Мп + 12 Мп + 8 Мп |
| Діафрагма | f/1.7 + f/2.2 + f/2.3 |
| Записування відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Фронтальна камера | 12 (f / 2.0) |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 12 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Супутникова система |
ГЛОНАСС Galileo QZSS BDS |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Є |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу |
Алюміній Стекло |
|
Стандарт захисту ? |
IP68 |
| Захист корпусу |
Водозахист Влагозащита Пилозахищений |
| Технології | Датчик освітлення |
| Додатково | Аудіокодеки: AAC, aptX, aptX-HD, aptX Adaptive, LDAC Бездротова зарядка: 15 Стереодинаміки: Є Особливості дисплея: Creator mode, DCI-P3 100%, ITU-R BT.2020 (REC.2020) Особливості: PS Remote Play, сумісність із контролером DUALSHOCK 4, ігровий підсилювач, система Dynamic Vibration System, апаратне декодування 360 Reality Audio, 360 Spatial Sound, Dolby Atmos Особливості камери: Розширений фоторежим Photography Pro, ZEIS, Real-time Eye AF |
| Колір | Білий |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Швидке заряджання | Є |
| Особливості швидкого заряджання | 30 (PD 3.0) |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 165 x 71 x 8.2 мм |
| Вага, г | 185 г |
| Комплектація | Смартфон Інструкція Гарантійний талон |
Технічні характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Обмін/Повернення товару відбувається впродовж 14 днів із моменту купівлі товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Білий |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.1 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 185 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 730 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 3200 МГц |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 12 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, GPRS |
| Інтерфейси | Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C, NFC |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик Холла, Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Пилозахисний корпус, Гіроскоп, Барометр, Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 30 В |
- Ціна: 27 872 ₴






.webp)
