BOSCH HBG7341W1
Інтуїтивно зрозуміле управління
Використовуючи цифрове кільце для управління процесом приготування їжі в духовій шафі Bosch HBG7341W1, ти отримуєш приємні емоції від взаємодії з комфортними сучасними технологіями та естетикою дизайну пристрою. Замість механічних перемикачів, у кілька кліків можна налаштувати параметри роботи духової шафи безпосередньо на панелі. Просто проведи пальцем по кільцю, підтверджуючи обраний режим. Внутрішнє освітлення камери у вигляді галогенових ламп дає змогу спостерігати за процесом приготування та вчасно вносити корективи в температурний режим і тривалість готування.


Зручний дисплей
Інноваційне цифрове кільце керування робить готування ще простішим, ніж будь-коли: одного повороту пальця достатньо для регулювання будь-якого параметра. Вбудований сенсорний TFT-дисплей із високою роздільною здатністю, зручним текстовим інтерфейсом та інтегрованими кнопками забезпечує можливість прямого вибору. Крок за кроком обирай будь-який потрібний параметр або режим готування, повністю контролюючи функції девайса та процес обробки продуктів.
Делікатний спосіб приготування
Хочеш витрачати менше енергоресурсів під час приготування страв? Вдосконалений режим нагріву в духовій шафі Bosch HBG7341W1 дає змогу використовувати гарячі повітряні потоки в щадному режимі без пересушування інгредієнтів. Вентилятор рівномірно розподіляє тепло в камері, що прискорює приготування на 20% і допомагає економити електроенергію. Під час випікання на одному рівні невеликої партії тістечок у формах або торта не потрібне попереднє нагрівання. Можливість вибору одного з 5 рівнів для встановлення форми дає змогу вибрати оптимальний варіант або приготувати відразу кілька страв.

Інтегрована система очищення
Духова шафа розміру XXL має задню стінку з покриттям EcoClean. Гідролітичне очищення забезпечує швидке та зручне видалення плям практично без зусиль для користувача. Механізм soft closing гарантує плавне закриття дверцят без стуку. Під час роботи духової шафи працює вентилятор, який ефективно знижує загальну температуру пристрою для продовження терміну служби деталей і механізмів.


Управління на відстані
Не знаєш, яку програму краще обрати для тієї чи іншої страви? Звернися до Oven Assistant, синхронізувавши духовку зі своїм акаунтом Home Connect і повідомивши, що плануєш готувати. Після цього духова шафа Bosch HBG7341W1 пропонує відповідні налаштування або програми для старту процесу приготування їжі. Користувачеві доступна зміна ключових параметрів приготування за кілька дотиків з будь-якої точки будинку.
Характеристики
Основні |
|
| Тип | Електрична |
| Тип духовки | Незалежна |
| Об`єм | 71 л |
| Колір | Сірий |
| Відкриття дверцят | Зверху вниз |
| Направляючі | Телескопічні |
| Кількість рівнів направляючих | 5 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Енергоспоживання | 0.87 кВт/год |
| Максимальна температура нагріву | 300 °C |
Управління |
|
| Тип управління | Сенсорний |
| Регулятори | Сенсорні |
| Дисплей | Є |
Функції та програми |
|
| Додаткові функції |
Автовідключення Гриль Підсвічування Сенсорний дисплей Таймер |
| Гриль | Електричний |
| Кількість програм | 14 |
| Програми | 4D-гаряче повітря Гаряче повітря eco Верхній/нижній жар Верхній/нижній жар eco Термогріль Великий гриль Малий гриль Режим для піци Нижній жар Приготування, що щадить Підігрів посуду Підтримка температури Мікрохвилі Мікрокомбі |
Безпека та догляд |
|
| Тип очищення | Піролітичне |
| Кількість скла дверцят | 2 |
Додатково |
|
| Потужність підключення | 3.6 кВт |
| Довжина кабеля | 1.2 м |
| Вага | 44 кг |
| Вага в упаковці | 47 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Комплектація | Духова шафа Емальований лист для випічки Комбіновані грати Універсальний лист Інструкція Гарантійний талон |
Габарити |
|
| Висота, см | 59.5 см |
| Ширина, см | 59.4 см |
| Глибина, см | 54.8 см |
| Габарити ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 585-595 x 560-568 x 550 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість режимів приготування | 14 |
| Конвекція | Так |
| Матеріал фасаду | Скло/нержавіюча сталь |
| Об'єм духової шафи | 71 л |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування дверцят духової шафи | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | біокерамічна емаль |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Максимальна температура нагріву | 300 град. |
| Охолодження дверцят духовки | Так |
| Очищення духовки | Функція Ecoclean |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Споживана потужність | 3650 Вт |
| Таймер | Так |
| Телескопічні направляючі в духовці | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 34.8 кг |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 548 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 595 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 555 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 568 мм |
- Ціна: 64 500 ₴











