SIEMENS CS736G1B1



Готування на
парі-плюс

Сенсорний
TFT-дисплей

Режим
"Страви"

Холодний
старт

4D-Гаряче повітря

М'який рух дверцят
Функція пари fullSteam Plus: швидше готування корисних страв
Готування на парі зберігає більше поживних речовин і вітамінів у продуктах, а також зберігає їхню форму і колір. У режимі пари можна бережно розігрівати готові страви та розморожувати продукти. Крім того, у режимі розігрівання з парою дріжджове тісто сходить швидше, ніж за кімнатної температури, і не висихає. Пару можна додавати до інших режимів нагрівання для забезпечення соковитості м’яса і хрусткої скоринки хліба і булочок. Функція fullSteam Plus дає змогу поєднувати режим пари з нагріванням до 120 °C та готувати страви швидше, ніж просто на парі за температури 100 °C.
* Зображення має ілюстративне призначення; за деякими функціональними параметрами та зовнішнім виглядом модель на фото може відрізнятися від титульної моделі.

Просте інтуїтивне керування завдяки дисплею сенсорному TFT-дисплею
Сенсорний TFT-дисплей з чіткими кольоровими зображеннями, зручна структура інтерфейсу і простота керування легким доторком допоможуть вам повною мірою використовувати всі можливості обширного меню вашої духової шафи.
* Зображення має ілюстративне призначення; за деякими функціональними параметрами та зовнішнім виглядом модель на фото може відрізнятися від титульної моделі.

Home Connect і дистанційне керування
Встановіть мобільний застосунок Home Connect і з’єднайте його зі своїм приладом. Відтак ви зможете запускати й зупиняти процес готування, налаштовувати параметри та керувати улюбленими функціями, не перебуваючи на кухні. Застосунок також надсилатиме вам сповіщення, коли страва буде готова.

Світ рецептів із запрограмованими параметрами готування
У застосунку Home Connect міститься колекція рецептів, для яких уже налаштовано рекомендований вид нагрівання, температуру і тривалість готування. Запустити процес можна одним дотиком. Перелік необхідних продуктів можна додавати до списку покупок, щоб точно нічого не забути. До кожного рецепта можна робити нотатки, позначати улюблені рецепти та об’єднувати їх у колекції. Щоб повною мірою користуватися рецептами, необхідно створити акаунт у Home Connect.

Швидкий початок готування
Функція швидкого нагрівання прискорює досягнення потрібної температури в духовій шафі, а завдяки функції coolStart заморожені продукти можна починати готувати взагалі без прогрівання – орієнтуйтеся на максимальну темперауру і час готування, вказані виробником на пакованні продукту.

4D-Гаряче повітря: рівномірний розподіл тепла на чотирьох рівнях
Інноваційний вентилятор забезпечує швидку й однорідну циркуляцію гарячого повітря по всій камері духової шафи. Деко можна розмістити хоч на першому, хоч на четвертому рівні – страва буде бездоганно й рівномірно пропечена. А дрібну випічку можна готувати одночасно на чотирьох рівнях та насолоджуватися незмінно бездоганними результатами.

Режим «Страви»: ваш персональний су-шеф
Автоматичні програми режиму «Страви» допомагають досягати бездоганних кулінарних результатів завдяки наперед встановленим параметрам готування. Виберіть страву з меню на дисплеї, вкажіть вагу або товщину продукту чи бажаний ступінь готовності, а духовка запропонує оптимальний вид нагрівання, температуру і тривалість. Коли страва буде готова, пролунає сигнал і прилад припинить нагрівання.
* Зображення має ілюстративне призначення; за деякими функціональними параметрами та зовнішнім виглядом модель на фото може відрізнятися від титульної моделі.

М’який рух дверцят завдяки спеціальному механізму
Дверцята не потрібно сильно притискати або тягти. Інноваційний механізм softMove забезпечує м’яке відчинення і зачинення духової шафи.
* Зображення має ілюстративне призначення; за деякими функціональними параметрами та зовнішнім виглядом модель на фото може відрізнятися від титульної моделі.

Покриття ecoClean: простий догляд і очищення духової шафи
Задня стінка в робочій камері вкрита шаром пористої матової кераміки і має шорстку поверхню. Це покриття розщеплює бруд і значно зменшує утворення запахів. Поверхня починає працювати відразу після нагрівання духової шафи. Матеріал ecoClean відновлюється щоразу під час нагрівання – протягом усього строку експлуатації приладу.


Характеристики
.Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Варіант установки | Незалежний |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів приготування | 15 |
| Конвекція | Так |
| Матеріал фасаду | Скло, Нержавіюча сталь |
| Об'єм духової шафи | 47 л |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 34.9 кг |
| Висота | 455 мм |
| Глибина | 548 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Споживана потужність | 3300 Вт |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Функція автовідключення | Ні |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 455 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 568 мм |
- Ціна: 103 590 ₴












