
Духова шафа електрична SIEMENS HU736AEA0T, 76л, 3.4 кВт
20 750 ₴
16 749,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13259876
- +380 (95) 538-87-64
SIEMENS HU736AEA0T
Технології для смачної випічки
Функція HotAir Steam забезпечує ефективний і простий спосіб випікання страв з хрусткою скоринкою і соковитою серединкою. Оптимальна технологія для приготування і ароматної випічки, і соковитого печені. Технологія залишає інгредієнти з м'якою серцевиною, а пара запобігає її висиханню до самого кінця процесу приготування. Зберігається як смак, так і текстура випічки. Для зручності просто наповни знімну чашу для води, а після завершення процесу випікання промий її в посудомийній машині або вручну.

Автоматичні режими приготування
Духова електрична шафа Siemens HU736AEG0T дозволяє втілювати найкреативніші кулінарні ідеї без особливих зусиль. Девайс гарантує найкращі результати приготування страв завдяки інтегрованій системі cookControl. 10 автоматичних програм для швидкого, простого і зручного приготування дозволяють просто завантажити інгредієнти у форму і насолоджуватися результатом після закінчення циклу випікання. Просто вибирай бажану програму і вкажи вагу продуктів, а всі інші дії відбудуться автоматично.


Рівномірний прогрів страви
Випічка буде ідеально підготовленою з функцією 3D Гаряче повітря+. Жар рівномірно розподіляється в духовій шафі Siemens HU736AEG0T. Ти можеш готувати одночасно на декількох рівнях, економлячи час і отримуючи відмінний результат. Випікай одночасно печиво, кекси і пиріг на трьох рівнях, щоб провести вечір з близькими і друзями за чаюванням.
Простота очищення
Чистити духову шафу Siemens HU736AEG0T після циклу приготування страви можна без зайвих зусиль завдяки спеціальному напиленню на задній стінці. Покриття ecoClean розщеплює нагар, жир і бризки продуктів, істотно зменшує утворення стійких запахів. Поверхня починає працювати одразу після нагрівання духової шафи і не заважає процесу приготування продуктів. Матеріал ecoClean відновлюється кожен раз, коли користувач автоматично нагріває духову шафу.


Зручність використання
За допомогою вбудованих телескопічних бічних рейок на кожному рівні деко або решітку можна витягувати з духовки безпечно і максимально комфортно. Дверцята відкриваються натисканням однієї кнопки. LCD-дисплей з перемикачем дозволяє стежити за часом, що залишився до кінця циклу, перемикати параметри нагріву. Підсвічування всередині камери дає можливість контролювати процес приготування їжі без необхідності постійно відкривати дверцята.
Безпека експлуатації
Пристрій має стандартну потужність 3,4 кВт, оптимальну для установки побутового приладу в будь-якій сучасній кухні. Функція блокування дверцят від дітей дає можливість не хвилюватися, що дитина випадково відкриє розігріту духовку.

Характеристики
Основні |
|
| Тип | Електрична |
| Тип духовки | Незалежна |
| Об`єм | 76 л |
| Колір | Чорний |
| Відкриття дверцят | Зверху вниз |
| Направляючі | Телескопічні |
| Кількість рівнів направляючих | 5 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Енергоспоживання | 0.98 кВт/год |
| Максимальна температура нагріву | 275 °C |
Управління |
|
| Тип управління |
Механічний Сенсорний |
| Регулятори | Зовнішні |
| Дисплей | Є |
Функції та програми |
|
| Додаткові функції |
Автовідключення Гриль Конвекція Підсвічування |
| Гриль | Електричний |
| Кількість програм | 10 |
Безпека та догляд |
|
| Тип очищення | Гідролізна |
| Кількість скла дверцят | 2 |
Додатково |
|
| Напруга | 220 - 240 В |
| Матеріал дверцят | Скло |
| Матеріал панелі управління | Скло |
| Потужність підключення | 3.4 кВт |
| Додатково | Електронний годинник Контроль нагріву Кнопка відкриття дверцят Допоміжна система приготування: cookControl Вентилятор охолодження Задня стінка із покриттям EcoClean Програма Очищення |
| Країна виробник | Туреччина |
| Комплектація | Духова електрична шафа Інструкція Гарантія |
Габарити |
|
| Висота, см | 59.5 см |
| Ширина, см | 59.4 см |
| Глибина, см | 54.8 см |
| Габарити ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 59.5 x 56.8 x 55 см |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Варіант установки | Незалежний |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів приготування | 10 |
| Конвекція | Так |
| Матеріал фасаду | Скло, Нержавіюча сталь |
| Об'єм духової шафи | 76 л |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні, Сенсорні |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 32.7 кг |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 545 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагріву | 275 град. |
| Очищення духовки | Функція Ecoclean |
| Споживана потужність | 3400 Вт |
| Приготування на пару | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Функція автовідключення | Ні |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 595 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 568 мм |
- Ціна: 16 749,80 ₴








