
Варильна поверхня газова ELEYUS ALMERA 60 WH СF
7 140 ₴
5 639,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00990066
- +380 (95) 538-87-64
ELEYUS ALMERA 60 WH СF
Газова варильна поверхня ELEYUS ALMERA 60 WH CF – це надійність металу та міцність чавунних решіток.
Варильна поверхня виготовлена з високоякісної сталі, покрита емаллю білого кольору, завдяки цьому поверхня має привабливий глянцевий блиск, стійка до зовнішніх впливів та легка у догляді. Поверхня обладнана 2-ма надійними та стійкими чавунними решітками, їх форма дозволяє помістити на поверхні посуд різного діаметру.
Газові конфорки та поворотні перемикачі
ELEYUS ALMERA 60 WH CF обладнана чотирма конфорками: конфорка швидкої дії – 1 шт, конфорка напівшвидкої дії – 2 шт., допоміжна конфорка – 1 шт. Надійні та практичні поворотні перемикачі унеможливлюють випадкове ввімкнення, адже для увімкнення спочатку потрібно натиснути на перемикач, а потім повернути його. Розміщення перемикачів нижче рівня решіток запобігає нагріванню та контакту з гарячим посудом.
Безпека
Варильні поверхні ELEYUS відповідають сучасним стандартам безпеки, тому якщо полум’я випадково згасає, то система газ-контролю одразу припиняє подачу газу, турбуючись про безпеку вашого дому.
Зручність у користуванні
Газова варильна поверхня обладнана автоматичним електрозапалюванням в ручці, що дає можливість швидко, безпечно та без зайвих зусиль запалити полум’я конфорки, не використовуючи сірників чи запальнички.
Зручне підключення на вибір
Лише вам обирати як підключати варильну поверхню, адже газова поверхня ELEYUS може підключатись як до магістралі з природним газом, так і до балона зі зрідженим газом. Для цього варильні поверхні постачаються з додатковим комплектом жиклерів.
Характеристики
|
Тип |
Газова |
|
Розмір, см |
60 |
|
Вид поверхні |
Класична |
|
Матеріал поверхні |
Сталь емальована |
|
Матеріал решіток |
Чавун |
|
Кількість решіток |
2 |
|
Управління |
Поворотні перемикачі |
|
Розташування панелі керування |
Фронтальне, зміщене вправо |
|
Газ-контроль |
Так |
|
Електропідпал |
Автоматичний (в ручці) |
|
Кількість конфорок |
4 |
|
Турбоконфорка |
Ні |
|
Діаметр і потужність конфорок |
Ліва передня: потужність 2500 Вт, діаметр 100 мм; Права передня: потужність 1000 Вт, діаметр 55 мм; Ліва задня: потужність 1700 Вт, діаметр 75 мм; Права задня: потужність 1700 Вт, діаметр 75 мм |
|
Тип використовуваного газу |
Природний газ (NG G20 20 mbar) / зріджений газ (PG G30 30 mbar) |
|
Особливості |
Перехідник на шланг в комплекті, Товщина поверхні 45 мм, Ручки керування з високоякісного жароміцного матеріалу, Довжина кабелю живлення: 1,0 м |
|
Можливість підключення до мереж, В |
220 |
|
Розмір довжина (Д), мм |
510 |
|
Розмір ширина (Ш), мм |
580 |
|
Розмір висота (В), мм |
46 |
|
Розміри ніші для вбудовування довжина (Д), мм |
495 |
|
Розміри ніші для вбудовування ширина (Ш), мм |
560 |
|
Розміри ніші для вбудовування висота (В), мм |
60 |
|
Розмір упаковки довжина (Д), мм |
595 |
|
Розмір упаковки ширина (Ш), мм |
675 |
|
Розмір упаковки висота (В), мм |
155 |
|
Об'єм упаковки, м³ |
0,062 |
|
Вага Нетто, кг |
14 |
|
Вага Брутто, кг |
16 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Варіант установки | Незалежний |
| Дизайн "Доміно" | Ні |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 46 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 60 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 495 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Дисплей | Ні |
| Споживана потужність | 6900 Вт |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
- Ціна: 5 639,80 ₴








