
Варильна поверхня поверхня ELEYUS MALVA 45 BL CF
7 640 ₴
6 439,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 21438653
- +380 (95) 538-87-64
ELEYUS MALVA 45 BL CF
Шукаєте газову варильну поверхню, яка не займе багато місця на вашій кухні? ELEYUS MALVA 45 CF поєднує в собі компактний дизайн та потужні конфорки, щоб готувати улюблені страви з легкістю.
Компактний розмір
Підбираєте техніку для смарт-квартири? Маєте невеличку кухню, але полюбляєте готувати? Хочете економно використати простір і не відмовляти собі в комфорті? Газова варильна поверхня шириною всього 45 см займає мінімум місця, гармонійно вписується в інтер’єр і залишається зручною у використанні.
3 конфорки різного діаметру та потужності
Велика конфорка потужністю 2,6 кВт віддалена від інших. Вона дозволяє готувати у великій каструлі, широкій сковороді чи навіть гусятниці. На маленькій конфорці 1 кВт зручно заварювати каву в турці чи розтоплювати масло в сотейнику. Тоді як півшвидку конфорку 1,7 кВт краще використовувати для тушкування.
Родзинка – круглі чавунні решітки
Виготовлені з міцного чавуну, решітки легко витримають вплив високих температур і стійко утримують посуд будь-якого розміру. Завдяки оптимальній конструкції, вони легко очищуються – можна вимити під водою чи в посудомийній машині.
Витончене та витривале гартоване скло
Гартоване скло в руках справжніх майстрів нагрівається до високих температур, а згодом швидко й рівномірно охолоджується. Завдяки цьому ваша варильна поверхня залишається міцною, стійкою та красивою, адже догляд за нею щонайлегший.
Автозапалювання одним рухом
Повертаєте і натискаєте на ручку керування – полум’я конфорки вже палахкотить! Автоматичне електрозапалювання позбавляє вас зайвих турбот, адже просто та ефективно запалює конфорки без жодних сірників чи запальничок.
Газ-контроль
Раптово розлилося молоко чи повіяв вітер, а ви й не помітили як згасло полум'я конфорки? Не варто хвилюватися, адже датчики газ-контролю самостійно реагують на зміну температури та миттєво перекривають витік газу. Тож безпека вашого дому під надійним наглядом!
Підключення без зайвих зусиль
Підключати варильну поверхню до газової магістралі чи балона? Обирати вам, адже разом з варильною поверхнею ви отримуєте додатковий набір жиклерів та повний монтажний комплект.
Характеристики
|
Тип |
Газова |
|
Розмір, см |
45 |
|
Вид поверхні |
Класична |
|
Матеріал поверхні |
Скло |
|
Матеріал решіток |
Чавун |
|
Кількість решіток |
3 |
|
Управління |
Поворотні перемикачі |
|
Розташування панелі керування |
Фронтальне, по центру |
|
Газ-контроль |
Так |
|
Електропідпал |
Автоматичний (в ручці) |
|
Кількість конфорок |
3 |
|
Турбоконфорка |
Ні |
|
Діаметр і потужність конфорок |
Права швидка: потужність 2600 Вт, діаметр 100 мм; Ліва передня допоміжна: потужність 1000 Вт, діаметр 55 мм Ліва задня напівшвидка: потужність 1700 Вт, діаметр 75 мм; |
|
Тип використовуваного газу |
Природний газ (NG G20 20 mbar) |
|
Особливості |
Перехідник на шланг в комплекті, Tовщина поверхні 45 мм, Ручки керування з високоякісного жароміцного матеріалу, Шнур з вилкою в комплекті |
|
Можливість підключення до мереж, В |
220 |
|
Розмір довжина (Д), мм |
510 |
|
Розмір ширина (Ш), мм |
440 |
|
Розмір висота (В), мм |
56 |
|
Розміри ніші для вбудовування довжина (Д), мм |
485 |
|
Розміри ніші для вбудовування ширина (Ш), мм |
410 |
|
Розміри ніші для вбудовування висота (В), мм |
50 |
|
Розмір упаковки довжина (Д), мм |
530 |
|
Розмір упаковки ширина (Ш), мм |
565 |
|
Розмір упаковки висота (В), мм |
125 |
|
Об'єм упаковки, м³ |
0.037 |
|
Вага Нетто, кг |
9.93 |
|
Вага Брутто, кг |
10.43 |
|
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Варіант установки | Незалежний |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 9.93 кг |
| Висота | 56 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 50 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 485 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 410 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Споживана потужність | 5300 Вт |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 3 |
| Загальна кількість конфорок | 3 |
| Розташування конфорок | квадрат |
- Ціна: 6 439,80 ₴











