SIEMENS EH65KHFB1E
Дозволь собі готувати із задоволенням
Індукційна варильна поверхня Siemens EH65KHFB1E із зоною овального приготування для великого посуду, функцією блокування від дітей та таймером з відключенням задає нові стандарти комфорту та функціональності на твоїй кухні. Сенсорна панель керування дозволяє простим дотиком вибрати функцію або встановити потрібну потужність. Додаток Home Connect та можливість синхронізації з витяжкою Siemens забезпечують дистанційний контроль та керування витяжкою через варильну поверхню.


Управління простими дотиками
Сенсорна панель управління забезпечує швидкий та точний вибір потужності нагріву з 9 попередньо встановлених рівнів. Програмуй таймер для будь-якої зони, щоб готувати легше. Таймер з функцією відключення зупиняє нагрівання, коли страва готова, виключаючи псування страви через несвоєчасне відключення. Функція блокування від дітей, яку можна активувати через панель керування, запобігає випадковому увімкненню приладу.
Готуємо швидше з PowerBoost та додатковою зоною
При активації функції PowerBoost потужність нагрівання швидко збільшується на 50%, скорочуючи час, необхідний для приготування страви, до 35%. Вже за пару хвилин вода для спагетті закипить, і сковорода розігріється для швидкого обсмажування м'яса. Для оптимального розподілу тепла під час приготування їжі у великому посуді ти зможеш активувати додаткову зону нагріву, яка підходить для деко та гусятниць.


Миттєве нагрівання та охолодження
Оціни всі переваги індукційної технології від Siemens. Інноваційний принцип індукційного нагріву забезпечує передачу тепла безпосередньо до посуду за допомогою спеціальних котушок, розташованих під варильною поверхнею. При цьому сама поверхня плити практично не нагрівається, що робить процес приготування більш швидким, безпечним і зручним. Завдяки індукційному нагріванню час, необхідний для закипання води або розігріву сковороди, значно скорочується, дозволяючи тобі негайно приступити до приготування улюблених страв і не витрачати час на очікування. Індукційна технологія забезпечує також точніший контроль температури, допомагаючи досягати ідеальних результатів у кулінарії.
Характеристики
| Тип варильної панелі |
|
||
| Тип зон нагріву |
|
||
| Кількість конфорок / зон нагріву |
|
||
| Матеріал основи |
|
||
| Автозапалювання |
|
||
| Газ-контроль конфорок |
|
Потужність конфорок
| Передня ліва конфорка |
|
||
| Передня права конфорка |
|
||
| Задня ліва конфорка |
|
||
| Задня права конфорка |
|
Зона управління
| Тип управління |
|
||
| Тип перемикачів |
|
||
| Розташування панелі управління |
|
||
| Рівні потужності |
|
||
| Дисплей |
|
Особливості, додаткові функції
| Основні функції |
|
||
| Особливості |
|
Габарити і комплектація
| Ширина, (см) |
|
||
| Глибина, (см) |
|
||
| Габарити вбудовування (ВхШхГ) | 5,1 x 56 x 49-50 см | ||
| Потужність підключення |
|
||
| Наявність шнура живлення |
|
||
| Наявність вилки |
|
||
| Колір виробника |
|
||
| Комплектація |
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Стан | Новий |
| Тип | Індукційна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 11.2 кг |
| Висота | 51 мм |
| Глибина | 522 мм |
| Ширина | 592 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 51 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 500 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Кількість температурних режимів | 17 |
| Споживана потужність | 7400 Вт |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
- Ціна: 28 210 ₴












