
Вбудована поверхня газова BOSCH PNP 6B2O92R
15 790 ₴
12 989,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 97322111
- +380 (95) 538-87-64
BOSCH PNP 6B2O92R
Основні переваги та особливості моделі PNP6B2O92R
Газова плита з фронтальним управлінням: зручність в управлінні потрібними конфорками, практичність у щоденному використанні.
Готовність до використання біометану: ваша газова плита також може працювати на відновленому газі біометані.
Закалене скло: просте обслуговування та стильний дизайн.
Чавунні решітки: стійкість посуду та легке очищення.
Дизайн без рамки: вбудовування в рівень стільниці.
Автоматичний електропідпал: просто натисніть і поверніть перемикач, щоб запалити конфорку.
Контроль і захист від витоку газу
Витік газу - найнебезпечніша несправність побутової техніки. Контроль газу повністю захистить ваш дім, припинивши подачу газу, якщо вогонь згасне. Контроль газу автоматично активується і працює незалежно від ваших дій.
Автоматичний електропідпал
Сірники не потрібні! Автоматичне запалювання, вбудоване в ручку перемикання газу, дозволяє швидко і безпечно запалити конфорку. Єдине, що вам потрібно зробити, це підключити газову плиту до електрики.
4 газові конфорки: потужність на всі випадки приготування
Газова варочна поверхня обладнана чотирма газовими конфорками:
Дві стандартні конфорки потужністю до 3 кВт і 1.75 кВт;
Конфорка швидкого приготування потужністю до 1.75 кВт;
Економічна конфорка потужністю до 1 кВт.
Закалене скло: стиль і практичність
Поверхня покрита закаленим склом чорного кольору. Прилад не тільки виглядає стильно та вишукано, але й його легко очищати.
Готова до біометану: екологія в пріоритеті
Готуйте з відновлювальним газом біометаном.
Біометан - це відновлювальний газ, отримуваний з біомаси (органічних відходів). Виробництво біометану сприяє вирішенню двох глобальних проблем: зростання кількості органічних відходів та негативного впливу викидів парникових газів на клімат.
Отже, якщо ви можете перейти на використання біогазу, ваша газова варочна поверхня вже до цього готова! Тепер ваше здорове приготування їжі також може бути більш екологічним і дбайливим до планети.
Чавунні решітки: для стійкості посуду на варочній поверхні
Збалансована чавунна решітка допомагає вам готувати як шеф-кухар, не думаючи про важке очищення потім, а також забезпечує зручність приготування з усіма видами посуду.
Характеристики
- Газова варильна поверхня 60 см
- Матеріал поверхні - скло,
- Матеріал решіток - чавун,
- Колір Білий,
- Комфорт:
- Циліндричні перемикачі
- Автоматичне електрозапалювання
- Окремі чавунні решітки для посуду
- Потужність і розміри:
- 4 газові конфорки - 1 потужна, 2 стандартні, 1 економічна
- Задня ліва: Стандартна конфорка 1.75 кВт
- Задня права: Конфорка швидкого приготування 3 кВт
- Передня ліва: Стандартна конфорка 1.75 кВт
- Передня права: Економічна конфорка 1 кВт
- Безпека:
- Термоелектричний захист від витоку газу
- Заводська настройка на природний газ (20 мбар)
- Приналежності в комплекті
- Електрокабель 1м з вилкою
- Форсунки для зрідженого газу в комплекті (28-30 / 37 мбар)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Варіант установки | Незалежний |
| Дизайн "Доміно" | Ні |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 45 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 480 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Дисплей | Ні |
| Споживана потужність | 7500 Вт |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Годинник | Ні |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
- Ціна: 12 989,80 ₴






