
Samsung Galaxy S23 5G DUOS (SM-S911B/DS2) Green, 8/256GB, 50+10+12/12Мп, Snapdragon 8 Gen2, 1sim+eSim, NFC
32 448 ₴
26 447,80 ₴
- Готово до відправки
- +380 (95) 538-87-64
Огляд Samsung Galaxy S23 8/256

Швидкість — його стихія
Революційний чип і суперпотужний акумулятор виводять геймінг і відеостримінг на абсолютно новий рівень. Тепер вас ніщо не зупинить!

Створений з любов'ю до природи
Відчуйте турботу про природу в кожній деталі. Ми створили цей смартфон із використанням перероблених скла та ПЕТ-плівки, а також природних барвників. А основою для коробки стали перероблені паперові матеріали.


Знімайте як профі
Створюйте космічні чіткі знімки в форматі RAW. Відкрийте програму Expert RAW і наведіть камеру на зірки, щоб зафіксувати сузір'я та планети з захопливою деталлю.
Бликам тут не місце
Грайте або записуйте трансляції на відкритому повітрі без відблисків на екрані. Функція адаптивної видимості підлаштує оптимальні кольори та яскравість для будь-якого освітлення. Адаптивна частота оновлення 120 Гц забезпечить плавний скролінг, а технологія Eye Comfort Shield не дасть вашим очам втомитися, навіть під час перегляду в темряві.


Заряджений на довгу гру
Чи готові зануритися в улюблену гру або серіал на всю ніч? З потужною батареєю і надшвидким заряджанням Galaxy це просто як ніколи!
Мультиконтроль для мультизадачності
Ваш смартфон і ПК працюють як єдине ціле, щоб зберегти ваш час. Не перемикаючи мишу, клавіатуру або сенсорну панель, переносьте, копіюйте, вставляйте та друкуйте на обох пристроях.


Візьміть улюблені файли на новий смартфон
Перенесіть свої програми, світлини, повідомлення та інші файли з будь-якої ОС на новий смартфон у кілька кліків із застосунком Smart Switch. Зробіть цей процес ще простішим з передаванням через Wi-Fi або через швидкий вхід у обліковий запис Samsung Account.
Ваш Galaxy, все по-вашому
Налаштувати інтерфейс на свій смак стало легко, як ніколи. Оболонка One UI дає кастомізувати практично будь-яку деталь: від екранів блокування й до віджетів і повідомлень на всіх ваших пристроях.


Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки |
Nano-SIM e-SIM |
| Тип слота | SIM + SIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.1" |
| Роздільна здатність екрана | 2340x1080 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 422 ppi |
| Тип екрана | Dynamic AMOLED 2X |
| Додатково | HDR10+ |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Кількість ядер | 8 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
Камера |
|
| Камера | 50 Мп + 10 Мп + 12 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.4 + f/2.2 |
| Записування відео | 8К UHD (7680x4320) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Фазова (PDAF) |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 12 Мп, f/2.2 |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система |
GPS ГЛОНАСС Beidou Galileo QZSS |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу | Стекло |
|
Стандарт захисту |
IP68 |
| Захист корпусу |
Водозахист Влагозащита Пилозахищений |
| Технології |
Акселерометр Барометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Датчик Холла Компас Сканер обличчя Сканер відбитка пальців |
| Колір | Зелений |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 3900 mAh |
| Швидке заряджання | Є |
| Особливості швидкого заряджання | 25 Вт |
| Час роботи в режимі розмови | До 35 годин |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 146.3 x 70.9 x 7.6 мм |
| Вага, г | 168 г |
| Комплектація | Смартфон Інструмент для вилучення SIM-картки Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренда | Південна Корея |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S23+, Samsung Galaxy S23 |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Зелений |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.1 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED 2X |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 422 |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Samsung Xclipse 920 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 3200 МГц |
| Мультимедіа | |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12 Мп |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Type-C, Wi-Fi, Bluetooth, Wi-Fi Hotspot, NFC |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3900 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
- Ціна: 26 447,80 ₴










