BEKO BM1WFSU38033WW


BM1WFSU38033WW
Пральна машина
EnergySpin
Розмір
Цифровий дисплей
Інверторний мотор ProSmart
Калібрування
AddXtra
SteamCure
ColdWash
Економія води
AquaWave
Гарантія

Чи знали ви, що прання може бути енергоефективним навіть при низьких температурах? EnergySpin – це технологія, яка забезпечує чистоту білизни і знижує споживання електроенергії до 35%. Завдяки оптимізованому обертанню барабана, ваші речі будуть випрані якісно, а рахунки за електроенергію стануть значно нижчими. Ідеально для тих, хто піклується про довкілля та економію.

Вузька пральна машинка
Максимальна продуктивність, мінімальні розміри - ідеальне рішення для невеликого простору! Пральні машини Beko із глибиною всього 50 см легко помістяться навіть у вузькі приміщення, забезпечуючи ефективність та якість прання.
Збільшені дверцята
Тепер завантажувати білизну стало ще простіше і зручніше. Збільшені дверцята для завантаження одягу дозволяють легко завантажувати навіть об’ємні речі, як ковдри чи куртки.


Цифровий дисплей
Яскравий та чіткий сенсорний екран дозволяє легко контролювати всі налаштування пральної машини, стежити за часом до завершення циклу і швидко обирати програми. На відміну від механічних кнопок, сенсорне управління не пропускає пил і вологу, що робить його більш надійним. До того ж дисплей виглядає сучасно, а інтуїтивно зрозуміле управління робить використання максимально комфортним.

Калібрування
Режим калібрування допомагає вашій пральній машині точно визначати об’єм завантаження. Цю процедуру потрібно виконати лише один раз – під час першого встановлення. Надалі машина автоматично розпізнаватиме завантаження та коригуватиме роботу для досягнення найкращих результатів.
Детальну інформацію про активацію можна знайти в інструкції.

Інверторний мотор ProSmart
Двигун ProSmart оснащений набором переваг, помітних з першого використання:
енергоефективність, яку ви можете побачити на рахунку за електроенергію,
знижений рівень шуму за рахунок покращеного регулювання швидкості,
відсутність вібрацій та усунення електромагнітних випромінювань.
Всі ці переваги подвоюються завдяки його довговічності та міцності, а також усуненню елементів, схильних до зносу, такі як вугільні щітки в колекторних моторах.

AddXtra
Це ваша суперсила додавати забуті речі в останній момент! Забули шкарпетку або футболку? Зупиніть прання, додайте речі й дайте машинці зробити всю роботу — жодних проблем!
SteamCure
Іноді звичайного прання недостатньо. SteamCure додає пар у процес, щоб розгладити тканини, видалити складки та знищити бактерії.
Як SteamCure працює для вас?
Пара проникає в глиб тканини, полегшуючи видалення бруду.
Забезпечує свіжість одягу, навіть якщо ви не прали його довгий час.
Зменшує алергени, що особливо важливо для дітей та чутливих людей.
Ця технологія ідеально підходить для тих, хто хоче бачити свої речі не лише чистими, а й доглянутими.


ColdWash
Економія енергії та якісне прання навіть у холодній воді! Програма ColdWash від Beko дбайливо видаляє забруднення за низької температури, зберігаючи яскравість кольорів і структуру тканин.

Економія води
Функція дозволяє прати з меншою кількістю води без жодних змін у ефективності прання. Зменшується лише кількість води для ополіскування. Кількість етапів промивання залишається незмінною в алгоритмі програми.

Характеристики
| Тип пральної машини |
|
||
| Максимальне завантаження |
|
||
| Тип двигуна |
|
||
| Привод |
|
||
| Макс. швидкість віджиму |
|
||
| Рівень шуму під час прання |
|
||
| Рівень шуму при віджиманні |
|
||
| Мова пристрою |
|
||
| Конструкція барабана |
|
||
| Барабан |
|
||
| Верхня кришка |
|
Показники ефективності
| Клас енергоспоживання |
|
||
| Клас прання |
|
||
| Клас віджиму |
|
||
| Споживана енергія пральної машинки |
|
||
| Річне споживання води |
|
||
| Споживання води за цикл |
|
Основні програми
| Програма ''Бавовна'' | Так | ||
| Програма "Еко Бавовна" | Так | ||
| Програма ''Синтетика'' | Так | ||
| Програма ''Делікатного прання'' | Так | ||
| Програма ''Прання вовни'' |
|
||
| Програма ''Швидке прання'' |
|
Спеціальні програми
| Функція пари |
|
||
| Програма ''Ручне прання'' | Так | ||
| Програма ''Анти-алергія'' |
|
||
| Програма ''Джинси'' | Так | ||
| Програма "Змішаний тип білизни" | Так | ||
| Програма ''Сорочки'' | Так | ||
| Програма ''Спортивний одяг'' | Так | ||
| Програма ''Темна білизна'' | Так | ||
| Програма "Щоденне прання '' | Так |
Функції
| Вибір температури прання | Так | ||
| Вибір швидкості віджиму | Так | ||
| Функція ''Легке прасування'' | Так | ||
| Функція ''Прискорене прання'' |
|
||
| Функція ''Очищення барабана'' |
|
||
| Таймер відстрочки старту |
|
||
| Додаткове полоскання |
|
||
| Функція "Дозавантаження" |
|
||
| Особливості |
|
Системи безпеки
| Захист від дітей | Так | ||
| Захист від протікання |
|
Загальні характеристики
| Висота |
|
||
| Ширина |
|
||
| Глибина |
|
||
| * |
|
||
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 56,5 х 65 х 88,5 см | ||
| Колір корпусу |
|
||
| Колір кромки люка |
|
||
| Матеріал бака |
|
||
| Вага | 64 кг | ||
| Вага в упаковці, кг | 65 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | C |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 64 кг |
| Висота | 845 мм |
| Глибина | 546 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Вибір швидкості віджиму, Захист від перепадів напруги, Відстрочка старту, Захист від дітей, З можливістю дозавантаження білизни, Захист від протікання, З парою |
| Споживання води | 51 л |
| Програми | Програма прання верхнього одягу, Прання з парою, Програма "Синтетика", Бульбашкове прання, Програма ручного прання, Прання делікатних речей, Програма "Шерсть", Програма прання сорочок, Програма "Бавовна", Програма швидкого прання |
| Рівень шуму при пранні | 54 дБ |
| Енергоспоживання | 0.78 кВт*год/кг |
- Ціна: 16 800 ₴












