BOSCH WNA25401ME

Автоматично визначає, коли завершити сушіння.
Функція AutoDry висушить тканину до потрібного ступеня, залишаючи її трохи вологою для прасування або ж, навпаки, ідеально сухою, щоб її можна було відразу скласти в шафу. Сенсори постійно вимірюють температуру та вологість, тому білизна не постраждає від нагріву та надмірного сушіння.
Окремий підхід до кожної плями.
Пральна машина із системою AntiStain легко впорається із чотирма видами найбільш упертих плям. Система автоматично вибирає потрібну температуру, рух барабану та час замочування під конкретну пляму. Ідеальний спосіб вивести плями від масла, чаю, косметики чи крові.


Ваш особистий помічник із прасування.
Усього одна кнопка збереже безліч часу на прасуванні. Виберіть програму Iron Assist — і до підігрітою білизни надходитиме пара, яка помітно її розгладить. Програма також підійде для знищення запахів із речей, які потрібно просто трохи освіжити. Ідеальна функція для піджаків, сорочок, шерстяних виробів і навіть костюмів.
Надійна та тиха пральна машина.
Хай шум не відволікає від важливих речей. Двигун EcoSilence Drive від Bosch є безщітковим, тому значно знижує шум під час прання. Він настільки тихий, що про ввімкнену машину можна ненароком і забути. Крім того, цей надійний двигун здатний справно працювати довгі роки.


Періть до 65% швидше без шкоди для результатів.
SpeedPerfect — це спеціальна функція, розроблена для ситуацій, коли час має значення. Завдяки SpeedPerfect ви можете скоротити час прання до 65%* без шкоди для результатів. Функцію можна використовувати в поєднанні з більшістю програм, будь-яким завантаженням та типом тканин. Наприклад, вибравши програму Мікс в поєднанні з SpeedPerfect, ви можете ретельно випрати до 4 кілограмів білизни всього за 41 хвилину. (*Різниця між тривалістю програми Easy Care 40°C та тривалістю програми Easy Care 40°C у поєднанні з опцією SpeedPerfect.)
Економне використання води навіть під час невеликого завантаження.
Розумний прилад має добре знати ваші потреби. Завдяки технології ActiveWater Plus пральні машини Bosch мають вбудовані датчики. Вони можуть визначити вид тканини й обсяг завантаження та контролювати витрату води на основі цих показників. У результаті машина не витрачатиме воду даремно, навіть якщо завантажити зовсім небагато речей. Тепер можна дбати про свої речі та про довкілля одночасно.


Забули покласти річ у прилад?
Тепер це не проблема. Функція дозавантаження дозволяє призупинити цикл прання та дозавантажити або вийняти раніше річ з пральної машини.
Коротка програма для швидкого прання.
Ви можете швидко випрати до 2 кг білизни всього за 15 хвилин.
Характеристики
| Тип пральної машини |
|
||
| Максимальне завантаження |
|
||
| Тип двигуна |
|
||
| Макс. швидкість віджиму |
|
||
| Рівень шуму при віджиманні |
|
||
| Мова пристрою |
|
||
| Макс. завантаження білизни для сушки |
|
||
| Наявність функції "Сушарка" |
|
||
| Технології якості прання |
|
||
| Конструкція барабана |
|
||
| Верхня кришка |
|
Показники ефективності
| Споживана енергія пральної машинки |
|
||
| Споживання води за цикл |
|
Основні програми
| Програма ''Бавовна'' | Так | ||
| Програма "Еко Бавовна" | Так | ||
| Програма ''Делікатного прання'' | Так | ||
| Програма ''Прання вовни'' |
|
||
| Програма ''Швидке прання'' |
|
Спеціальні програми
| Функція пари |
|
||
| Програма "Змішаний тип білизни" | Так | ||
| Програма "Інтенсивна'' | Так |
Функції
| Вибір температури прання | Так | ||
| Вибір швидкості віджиму | Так | ||
| Функція ''Легке прасування'' | Так | ||
| Програма ''Видалення плям'' | Так | ||
| Функція ''Прискорене прання'' |
|
||
| Таймер відстрочки старту |
|
||
| Функція "Дозавантаження" |
|
||
| Особливості |
|
Системи безпеки
| Захист від дітей | Так | ||
| Захист від протікання |
|
Загальні характеристики
| Висота |
|
||
| Ширина |
|
||
| Глибина |
|
||
| * |
|
||
| Колір корпусу |
|
||
| Колір кромки люка |
|
||
| Вага | 79,3 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 10.5 кг |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Сушка | Так |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Smart функції | Керування через Wi-Fi |
| Особливості | Контроль піноутворення, Захист від дітей, Захист від протікання, З можливістю дозавантаження білизни, Дисплей, Вибір швидкості віджиму, З парою, З дисплеєм, Контроль балансу, Відстрочка старту |
| Споживання води | 82 л |
| Рівень шуму при пранні | 51 дБ |
| Енергоспоживання | 0.626 кВт*год/кг |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 79.3 кг |
| Висота | 848 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Ширина | 598 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 51 450 ₴








