
Пральна машина PRIME Technics PWA701SB
5 000 ₴
4 099,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 98732411
- +380 (95) 538-87-64
PRIME Technics PWA701SB
Техніку для дому та кухні ТМ PRIME Technics збирають на найкращих заводах Китаю, Туреччини та України, які мають багаторічний досвід виробництва побутової електроніки, спрямовані на розвиток модернізації, використання сучасних технологій виробництва і можуть швидко реагувати на зміну переваг споживачів. Компромісна ціна продукції PRIME Technics — це результат того, що заводи-виробники надають неабиякого значення розвитку й поліпшенню виробничого процесу, а не маркетинговому просуванню.
Пральна машина PWA701SB працює в двох режимах — стандартному і делікатному, забезпечуючи ретельний та дбайливий догляд вашим речам. Завдяки великому завантаженню, прання для всієї родини тепер не займатиме багато часу.
Особливістю пральної машини є наявність волокнистого фільтру, що перешкоджає потраплянню волосся та бруду у внутрішню конструкцію приладу. Центрафуга, призначена для віджиму, стане для вас додатковим бонусом. Однією з переваг даної пральної машини є низький рівень шуму.
Характеристики
| Максимальне завантаження |
|
||
| Тип керування |
|
Эфективність
| Клас енергоспоживання |
|
||
| Клас прання |
|
Оснащення
| Помпа для відкачування води |
|
||
| Центрифуга |
|
||
| Таймер |
|
||
| Програми/Режими |
|
Загальні характеристики
| Висота |
|
||
| Ширина |
|
||
| Глибина |
|
||
| Колір корпусу |
|
||
| Комплектація |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRIME Technics |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | A |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 300 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 1 |
| Особливості | Контроль балансу, Захист від перепадів напруги, Контроль піноутворення, З розбірним баком, Захист від протікання |
| Споживання води | 72.72 л |
| Рівень шуму при пранні | 62 дБ |
| Енергоспоживання | 0.61 кВт*год/кг |
- Ціна: 4 099,80 ₴











