
Смартфон Motorola Edge 70 12/512GB, Gadget Gray, NFC, 5G, 50+50/50Мп, 6.67"P-OLED, Snapdragon 7 Gen 4, 4800 мА*ч
31 949 ₴
25 948,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: M1270
- +380 (95) 538-87-64
Смартфон Motorola Edge 70 12/512GB Gadget Gray
Комфорт у новому вимірі.
Motorola edge 70 — ультратонкий смартфон із корпусом з авіаційного алюмінію й елегантним дизайном. Три камери професійного рівня зі штучним інтелектом дають змогу робити виняткові знімки в будь-яких умовах. Moto AI спрощує повсякденні завдання й робить їх інтуїтивно зрозумілими, а інноваційний кремній-вуглецевий акумулятор забезпечує тривалий час роботи без підзаряджання. Він має водонепроникність, міцність військового рівня і великий 6,7-дюймовий дисплей Super HD — усе це створене, щоб перевершити ваші очікування.


Нова версія дизайну
Motorola edge 70 являє собою новий підхід до дизайну: корпус з авіаційного алюмінію в поєднанні з текстурованою панеллю, що імітує нейлон, створюють неймовірно тонкий і міцний корпус, готовий витримати суворі умови повсякденного життя. Розроблений для користувачів, які вважають свій телефон продовженням свого стилю, цей телефон гармонійно поєднує в собі естетику та практичність. Витончені деталі та сучасна форма надають йому елегантного, але збалансованого вигляду.
Досягайте досконалості
Якщо ви цінуєте високу якість світлин, ця камера вам допоможе. Основний 50-мегапіксельний сенсор покращує якість знімання за слабкого освітлення на 20% і забезпечує чіткіші та детальніші знімки навіть за незначного руху камери завдяки оптичній стабілізації зображення (OIS). 50-мегапіксельний сенсор із вбудованим штучним інтелектом Moto AI та колірними профілями PantoneTM точно відтворює кольори та нюанси сцени, запечатуючи світ таким, яким ви його бачите.


Поліпште кожну взаємодію за допомогою Moto AI
Штучний інтелект Moto AI непомітно працює в фоновому режимі, покращуючи взаємодію з Moto у всьому: від повсякденних дрібниць, які ви хочете зафіксувати, до особливих моментів, які ви не хочете пропустити. Знаходьте потрібну інформацію швидше й інтуїтивно зрозуміліше, а також робіть більше за менший час завдяки допоміжним функціям. Створюйте приголомшливі світлини та відео без зусиль, надаючи повсякденним знімкам кінематографічного вигляду. Скористайтеся широкими можливостями персоналізації, щоб зробити свій телефон воістину унікальним. Штучний інтелект Moto AI вже тут.
Виразіть свій стиль, креативність і пристрасть
Motorola edge 70 працює на основі мобільної платформи Snapdragon® 7 Gen 4, яка забезпечує чималі поліпшення в галузі штучного інтелекту, центрального процесора та графіки. Результат — швидший, інтелектуальніший і захопливіший повсякденний досвід. Завдяки новій архітектурі процесора Qualcomm® Oryon продуктивність збільшилася на 27%, забезпечуючи безперебійну роботу — від запуску програм і багатозадачності до ресурсомістких завдань, як-от редагування відео, керування кількома соціальними мережами та створення контенту.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки |
Nano-SIM e-SIM |
| Тип слота | SIM + eSIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.67" |
| Роздільна здатність екрана | 2712x1220 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 446 ppi |
| Тип екрана | P-OLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 7i |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 4 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 512 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
Камера |
|
| Камера | 50 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 50 Мп, f/2.0, 4K UHD |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 16 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система |
GPS Galileo |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
Корпус |
|
| Стандарт захисту | IP69 |
| Захист корпусу |
Влагозащита Пилозахищений |
| Технології |
Акселерометр Гіроскоп Датчик навколишнього кольору Датчик освітлення Датчик наближення Магнітометр Сканер відбитків пальців під екраном |
| Колір | Сірий |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 4800 mAh |
| Швидке заряджання | Є |
| Особливості швидкого заряджання | 68 Вт, TurboPower, 15 Вт бездротова зарядка |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 159 x 74 x 5.99 мм |
| Вага, г | 159 г |
| Комплектація | Смартфон Moto Edge 70 Кабель USB Type-C / USB Type-C Інструмент для вилучення SIM-картки Захисний магнітний чохол Фірмове ароматизоване паковання Інструкція Гарантійний талон |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренда | США |
|
|
|
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару відбувається впродовж 14 днів після купівлі, згідно з законом України "Про захист прав споживачів України" |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Еко-шкіра, Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Оснащення | Швидке заряджання, Калькулятор, Відеоплеєр, Ліхтарик, MP3-плеєр, Будильник, Календар, Стереодинаміки |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип матриці | OLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Сірий |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2712x1220 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | P-OLED |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 446 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 159 г |
| Мультимедіа | |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 50 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Type-C, USB, Wi-Fi, Bluetooth, NFC |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Galileo |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Аудіоплеєр, Диктофон, Датчик наближення, Датчик освітленості, Компас, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Гіроскоп, Відеоплеєр, Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4800 мА/год |
| Потужність заряджання | 68 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 2800 МГц |
- Ціна: 25 948,80 ₴







