
Витяжка ELEYUS SPECTRA 1000 LED 60 BL
6 410 ₴
5 409,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12497655
- +380 (95) 538-87-64
ELEYUS SPECTRA 1000 LED 60 BL
Стильний колір
Потужна турбіна – кухня без зайвого диму, пари і запахів
Продуктивна турбіна потужністю 1000 м³/год швидко та ефективно впорається з димом, парою і неприємними запахами в кухні площею до 23 м². Периметральний тип втягування забирає повітря не тільки знизу витяжки, а також з боків та з-під стелі, щоб зайві аромати не залишалися в приміщення.
Ефектний дизайн
Зовнішня панель виготовлена з міцного і красивого гартованого скла. Його гладенька поверхня створена для легкого очищення за лічені миті. Під акцентним вирізом зручно розміщені кнопки керування. Чіткі лінії, виразний і практичний дизайн – така витяжка чудово поєднується з різними стилями і доповнює сучасний інтер’єр.
Просте та надійне керування
Легко та зручно вмикайте кнопками підсвітку чи вибирайте одну із 3 швидкостей очищення повітря. Вмикайте мінімальний режим щойно ви почали готувати. Коли їжа кипить, смажиться і тушкується, а пари та диму стає все більше – переходьте на більшу швидкість.
LED-підсвітка
М’яка та яскрава LED-підсвітка не тільки освітлює варильну поверхню, щоб стежити за приготуванням. Вона додає затишку, поки ви готуєте сімейний сніданок чи романтичну вечерю. Створюйте теплу та приємну атмосферу в кухні!
Режим на вибір – відвід або рециркуляція
Зазвичай витяжка під’єднується до вентиляційної шахти квартири чи будинку. Але що робити, коли приєднання ускладнене або шахта взагалі відсутня?
Скористайтесь режимом рециркуляції! Він впорається із очищенням повітря без відведення його назовні. Для цього обладнайте витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW-E14 та виведіть повітропровід в простір кухні.
П’ятишаровий алюмінієвий фільтр
Надійний 5-шаровий алюмінієвий фільтр поглинає жир, бруд, дрібні сторонні частинки й захищає двигун витяжки. Для легкого очищення його достатньо вийняти і помити в гарячій воді чи посудомийній машині.
Характеристики
|
Тип |
Вертикальна |
|
Розмір, см |
60 |
|
Продуктивність турбіни ( м³/год) |
1000 |
|
Управління |
Механіка |
|
Кількість швидкостей |
3 |
|
Матеріал декору |
Скло + Метал |
|
Тип освітлення |
LED |
|
Освітлення, Вт |
2x1,5 |
|
Діаметр повітропроводу, мм |
150 |
|
Режим роботи |
Відведення / Рециркуляція |
|
Фільтр жировий |
Алюмінієвий |
|
Сумісна модель вугільного фільтра |
FW-E14 (потрібно 2 шт) |
|
Пульт |
Ні |
|
Рівень шуму (дБ) |
64,2-67,2 |
|
Максимальна споживана потужність, Вт |
203 |
|
Розмір довжина (Д), мм |
283 |
|
Розмір ширина (Ш), мм |
590 |
|
Розмір висота (В), мм |
895 |
|
Розмір упаковки ширина (Ш), мм |
380 |
|
Розмір упаковки висота (В), мм |
470 |
|
Об'єм упаковки, м³ |
0.095 |
|
Вага Нетто, кг |
7.4 |
|
Вага Брутто, кг |
9.3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 1000 куб.м/год |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Механічне |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 600 мм |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 3 Вт |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 203 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
- Ціна: 5 409,80 ₴











