
Витяжка ELEYUS STORM G 700 LED SMD 60 WH
7 090 ₴
5 889,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 55669988
- +380 (95) 538-87-64
ELEYUS STORM G 700 LED SMD 60 WH

Висока якість та функціональність, бездоганний стиль та простота у використанні – все це характеризує продукцію ТМ ELEYUS. Одним із досягнень команди інженерів-розробників торгової марки є телескопічна кухонна витяжка Storm G 960 LED SMD 60 WH котра не лише ідеально доповнить кухню у будь-якому стилі, а й стане Вашою незамінною помічницею.
Телескопічна кухонна витяжка Storm G 960 LED SMD 60 WH володіє широким рядом переваг, котрі не залишать байдужим навіть найвимогливішого покупця. Насамперед варто зазначити, що висота вбудованої частини становить лише 138 мм, що дозволить без зайвих зусиль вмонтувати витяжку у стандартну шафку для вбудованої техніки. Однак, конструктори ТМ ELEYUS зробили практично неможливе – помістили у цей надкомпактний корпус високопотужну турбіну продуктивністю 960 м³/год, що немає аналогів на сучасному ринку кухонних витяжок. Сучасний та надійний висувний механізм прикрасить кухню будь-якого стилю та дизайну, а висувна телескопічна панель із гартованого скла забезпечить додаткове втягування. У своїй продукції ми застосовуємо високотехнологічні телескопічні направляючі нового покоління, відмінними рисами яких є нульове зажирення та легкий хід панелі. Кухонна витяжка Storm G 960 LED SMD 60 WH пофарбована високоякісною порошковою фарбою, що не лише надає їй привабливого зовнішнього вигляду, а й захищає метал від корозії та робить його надзвичайно довговічним.
Зручне та надійне механічне управління зробить користування витяжкою суцільним задоволенням. Витяжка Storm G 960 LED SMD 60 WH обладнана двома надсучасними світлодіодними лампами, вмикати та вимикати котрі можна не лише за допомогою основного вимикача, а й висуванням панелі. Лампи мають довготривалий термін роботи (понад 25 000 год) та споживають мало енергії. Світлоелементи класу SMD виробляють природнє м'яке світло, що є найбільш сприятливим для організму та забезпечують мінімальне навантаження на зір. Окрім того, лампи належать до поширеної контактної групи GU10, що дає змогу при потребі придбати лампу в будь-якому магазині освітлювальної техніки та з легкістю замінити. Також варто зазначити, що витяжка Storm G 960 LED SMD 60 WH м'яко, однак ефективно освітить Вашу кухню без потреби вмикання самого пристрою.
Кухонна витяжка Storm G 960 LED SMD 60 WH може працювати у двох режимах – у режимі відводу повітря та рециркуляції. Саме режим рециркуляції назавжди вирішить проблему очищення повітря у приміщеннях з ускладненим під'єднанням до вентиляційної шахти. Щоб забезпечити режим рециркуляції слід обладнати витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW – E14 та зробити вільним вихід повітря з турбіни у простір приміщення. Команда ТМ ELEYUS подбала, аби компактний корпус телескопічної витяжки Storm G 960 LED SMD 60 WH вмістив у собі усі можливі переваги.
Характеристики
|
Тип |
Телескопічна |
|
Розмір, см |
60 |
|
Продуктивність турбіни ( м³/год) |
700 |
|
Управління |
Механіка |
|
Кількість швидкостей |
3 |
|
Матеріал декору |
Скло |
|
Тип освітлення |
LED |
|
Освітлення, Вт |
2x3 |
|
Діаметр повітропроводу, мм |
150 |
|
Режим роботи |
Відведення / Рециркуляція |
|
Фільтр жировий |
Алюмінієвий |
|
Сумісна модель вугільного фільтра |
FW-E14 (потрібно 2 шт) |
|
Пульт |
Ні |
|
Рівень шуму (дБ) |
50,2-61,8 |
|
Максимальна споживана потужність, Вт |
156 |
|
Розмір довжина (Д), мм |
300 |
|
Розмір ширина (Ш), мм |
596 |
|
Розмір висота (В), мм |
177 |
|
Розмір упаковки ширина (Ш), мм |
240 |
|
Розмір упаковки висота (В), мм |
370 |
|
Об'єм упаковки, м³ |
0.056 |
|
Вага Нетто, кг |
5,92 |
|
Вага Брутто, кг |
7,02 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 700 куб.м/год |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Механічне |
| Рівень шуму | 61.8 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 596 мм |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.92 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 6 Вт |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 156 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
- Ціна: 5 889,80 ₴










