
Витяжка ELEYUS UNIA 800 LED 52 WH
4 390 ₴
3 589,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 42175122
- +380 (95) 538-87-64
ELEYUS UNIA 800 LED 52 WH
Потужна витяжка – свіже і чисте повітря
Турбіна продуктивністю 800 м³/год впорається з усім зайвим в кухні площею до 19 м². Вмикайте витяжку до початку готування, залишіть працювати ще на 5 хвилин, поки накриваєте на стіл, і насолоджуйтесь свіжим повітрям.
Компактність та універсальність
Витяжка повністю вбудовується в звичайну кухонну шафку шириною 60 см. Корпус виготовлений зі сталі, покритої високоякісною порошковою фарбою, стійкою до зовнішніх впливів. Мінімум декору, прості форми, практичність і функціональність – найкраща можливість створити комфортний і гармонійний простір в кухні.
Просте та надійне керування
Легко та зручно вмикайте кнопками підсвітку чи вибирайте одну із 3 швидкостей очищення повітря. Вибирайте мінімальний режим щойно ви почали готувати. Коли їжа кипить, смажиться і тушкується, а пари та диму стає все більше – переходьте на більшу швидкість.
LED-підсвітка
М’яка та яскрава LED-підсвітка не тільки освітлює варильну поверхню, щоб стежити за приготуванням. Вона додає затишку, поки ви готуєте сімейний сніданок чи романтичну вечерю. Створюйте теплу та приємну атмосферу в кухні!
П’ятишаровий алюмінієвий фільтр
Надійний 5-шаровий алюмінієвий фільтр поглинає жир, бруд, дрібні сторонні частинки й захищає двигун витяжки. Для легкого очищення його достатньо вийняти і помити в гарячій воді чи посудомийній машині.
Режим на вибір – відвід або рециркуляція
Зазвичай витяжка під’єднується до вентиляційної шахти квартири чи будинку. Але що робити, коли приєднання ускладнене або шахта взагалі відсутня?
Скористайтесь режимом рециркуляції! Він впорається із очищенням повітря без відведення його назовні. Для цього обладнайте витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW–E1575 та виведіть повітропровід в простір кухні.
Характеристики
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 800 куб.м/год |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Механічне |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 520 мм |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Потужність освітлення | 5 Вт |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 223 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
- Ціна: 3 589,80 ₴











