
Витяжка ELEYUS VIOLA 750 60 BL
6 450 ₴
5 449,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 78021412
- +380 (95) 538-87-64
ELEYUS VIOLA 750 60 BL

Ніжний колір
Сучасна кухня, попри найпередовіші плити та духові шафи, як і раніше, потребує витяжки, яка виганяє з внутрішнього простору кухні зважені частинки, що стали причиною неприємного запаху. Вибір такого пристрою має бути зроблений з оглядкою на інтер'єр, щоб ідеально доповнити його, не порушуючи задуманої лінії. Найбільш універсальним варіантом у такому разі може виявитися ELEYUS VIOLA 750 60 BL. Це сучасна витяжка з класичним оформленням і ніжним кольором емалі. Бежевий колір задовольнить безлічі дизайнерських задумів, особливо якщо йдеться про модерн.
Чудова продуктивність
ELEYUS VIOLA 750 60 BL не тільки гарна, а й надзвичайно продуктивна. За годину така витяжка відфільтрує 750 м3, що вельми непогано, з огляду на розміри захопливого ковпака з периметром усього 60х60 см. Відзначається комфортний рівень шуму, що дасть змогу зосередитися на кулінарному проєкті.
Максимальний комфорт
Зручності витяжці додасть максимально проста панель керування, а також дві галогенні лампи з потужністю 35 Вт кожна. Все геніальне просто, що не належить до кулінарних шедеврів, приготованих під нею. Купити ELEYUS VIOLA 750 60 BL ви можете, оформивши замовлення в нас на сайті, а також за телефоном гарячої лінії.

Характеристики
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 750 куб.м/год |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Механічне |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 600 мм |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 70 Вт |
| Освітлення | галогенні лампи |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
- Ціна: 5 449,80 ₴











