Whirlpool MBNA900X
Мікрохвильова піч, яка надихає

Основні функції

Технологія 3D
Технологія 3D дозволяє швидше готувати різноманітні страви завдяки рівномірному нагріванню продуктів.

Мікрохвилі
Прилад генерує мікрохвилі, які швидко й безпечно проникають у продукти, рівномірно нагріваючи їх.

Блокування від дітей
Мікрохвильова піч повністю безпечна навіть для найменших кухарів. Натисніть і утримуйте протягом кількох секунд комбінацію спеціальних кнопок, і система заблокує панель керування та можливість зміни налаштувань, що робить її абсолютно безпечною для дітей.
Відкрийте для себе мікрохвильову піч Whirlpool MBNA900X
Технологія 3D
Швидкий нагрів та найкращі результати
Забудьте про необхідність по декілька разів перевіряти, чи їжа готова. Більше не доведеться знову і знову повертати її до мікрохвильової печі, бо вона лише частково розігрілась. Технологія 3D рівномірно розподіляє тепло всередині камери, завдяки чому вся страва буде ідеально розігрітою за короткий час.
Рівномірний розігрів усієї страви
Швидкий розігрів
Вам необхідно лише трохи почекати на свою ідеально теплу страву

Дизайн
Дизайн New Actual. Сучасний вигляд Вашої кухні

Керуйте пристроєм за допомогою практичних ручок та РК-дисплея

Створіть на своїй кухні ідеальну гармонію, в якій бездоганно поєднуються всі пристрої New Actual

Зручний доступ до камери завдяки бічному відкриттю дверей

Інше

Jet Start (турбо старт)
Ця функція активує тепло всередині мікрохвильової печі до максимуму протягом 30 секунд, забезпечуючи неймовірну швидкість розігріву. Ідеально підходить для розігрівання супів і напоїв.

Jet Defrost (турбо розморожування)
Швидко розморожує різні продукти, зберігаючи їхню якість і текстуру. Завдяки системі 3D мікрохвилі досягають кожної частини заморожених продуктів, розморожуючи їх рівномірно й швидко (7 хвилин для 500 г м'яса порівняно з 14 хвилинами у звичайній мікрохвильовій печі).

Блокування від дітей
Блокування панелі керування захищає налаштування від дітей і робить пристрій безпечним у користуванні.
Технічні дані
Об'єм камери:
22 л
Спосіб приготування:
мікрохвилі
Кількість рівнів потужності:
4
Країна виробник:
Італія
Габарити (ВхШхГ мм):
382x595x320
Максимальна потужність мікрохвиль (Вт):
750 Вт
Відчинення дверцят:
бічне
Характеристики
| Тип НВЧ |
|
||
| Об'єм камери |
|
||
| Внутрішнє покриття |
|
||
| Вихідна потужність мікрохвиль |
|
||
| Споживана потужність, Вт |
|
||
| Рівнів потужності |
|
||
| Тип управління |
|
||
| Тип перемикачів |
|
Особливості
| Режими |
|
||
| Количество специальных режимов |
|
||
| Додаткові особливості |
|
||
| Блокування від дітей | Так |
Фізичні характеристики
| Відкривання дверцят |
|
||
| Напрямок відкриття |
|
||
| Діаметр піддону |
|
||
| Колір корпусу |
|
||
| Габарити (ВхШхГ) | 38,2 х 59,5 х 32 см | ||
| Габарити вбудовування (ВхШхГ) | 36-36,5 x 55,6-56,8 x 30 см | ||
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 45 x 68,6 x 45,6 см | ||
| Вага | 19,5 кг | ||
| Вага в упаковці, кг | 21 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Вбудована техніка | Так |
| Гриль | Ні |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 4 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 750 Вт |
| Об`єм | 22 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Навісна |
| Замок від дітей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Підтримання температури | Так |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.5 кг |
| Висота | 382 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 365 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 300 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 568 мм |
- Ціна: 13 030 ₴










