
Смартфон Nubia Z70 Ultra 12/256GB Yellow, 64+50+50/16Мп, Snapdragon 8 Elite, AMOLED 6.85", 6150mAh
37 742 ₴
30 741,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0864524
- +380 (95) 538-87-64
Nubia Z70 Ultra 12/256GB Yellow
Вражаюча елегантність
Насолоджуйтеся приголомшливими візуальними ефектами з екраном 6,85 дюйма AMOLED, який був розроблений у співпраці з компанією BOE для досягнення кристально чистого зображення від краю до краю. Ультратонка рамка та інноваційна камера під екраном (UDC) забезпечують безперервне, захоплююче сприйняття. Роздільна здатність 2688x1216 пікселів і частота оновлення 144 Гц створюють неймовірно плавну картину, що ідеально підходить як для ігор, так і для перегляду контенту. Пікова яскравість у 2000 ніт і 100% охоплення колірного простору DCI-P3 дають яскраві та насичені кольори навіть за яскравого освітлення.

Бездоганна продуктивність
ZTE Nubia Z70 Ultra пропонує ультра-відчутну продуктивність для будь-яких завдань, чи то ігри, чи то потокове передавання, чи то багатозадачність. Використовуючи платформу Snapdragon 8 Elite Mobile, смартфон забезпечує блискавичну швидкість при перегляді, а також неймовірну плавність при перемиканні між додатками. Працюйте та грайте без будь-яких затримок або збоїв, насолоджуючись відмінною продуктивністю навіть за високих навантажень.

Регульована діафрагма для ідеальних знімків
Смартфон Nubia Z70 Ultra - перший у світі телефон із камерою, оснащеною 35-мм об'єктивом із регульованою фізичною діафрагмою. Це дає змогу вам робити приголомшливі та реалістичні знімки в будь-яких умовах. Незалежно від того, чи знімаєте ви пейзажі, чи ловите момент у русі, регулювання діафрагми дає змогу легко налаштувати знімок під потрібні умови освітлення, щоб завжди отримувати ідеальні фотографії.

Сила основної камери
Основна камера Nubia Z70 Ultra із сенсором Sony IMX 9 серії та оптичною стабілізацією зображення (OIS) дає вам чудову якість фото з неймовірною чіткістю та стабільністю. Ця камера ідеально підходить для зйомки різких пейзажів, деталізованих міських краєвидів і портретів за низького освітлення. Вам більше не потрібно переживати про змазаність - кожен знімок буде чітким і яскравим, незалежно від умов зйомки.

Широкий кут огляду
За допомогою Nubia Z70 Ultra ви зможете захопити всю сцену в приголомшливих деталях. Балансування великого кадру з кришталево чистим фокусом робить його ідеальним для зйомки пейзажів, групових фотографій і будь-яких інших знімків, де важливо передати контекст. Не пропустіть жодної деталі - навіть наймасштабніші краєвиди матимуть вражаючий вигляд із цим смартфоном.

Колір, що відображає стиль
Nubia Z70 Ultra доступний у двох елегантних кольорах: розкішний чорний і королівський жовтий. Виберіть той, який найкраще відповідає вашому стилю. Цей смартфон вирізняється не лише чудовим зовнішнім виглядом, а й тонким, елегантним дизайном, який підкреслює його преміальність. Ви відчуєте впевненість і комфорт, тримаючи його в руках.

Преміальні матеріали та потужність
Виготовлений із Soft Stardust Matte, корпус Nubia Z70 Ultra має міцну та надійну конструкцію, яка витримує повсякденне використання. Незважаючи на потужну батарею, смартфон залишається легким і зручним у повсякденному використанні. Цей підхід забезпечує довговічність пристрою при збереженні відмінних естетичних і практичних якостей.

Необмежена автономність
Смартфон оснащений батареєю на 6150 мАг, яка забезпечить вас достатньою енергією на весь день. Завдяки матеріалу анода з кремнієвого вуглецю, Z70 Ultra підтримує тривале використання без підзарядки. Крім того, 80 Вт швидка зарядка дає змогу повернути пристрій до роботи за лічені хвилини, навіть якщо рівень заряду дуже низький. Чи то стримінг відео, чи то ігри, з цим смартфоном не буде обмежень у вашому активному часі.

Підготовлений до будь-яких умов
Nubia Z70 Ultra володіє водо- і пилозахищеним корпусом з рейтингом IP68. Це означає, що смартфон не боїться високих температур і тиску води, а значить, він готовий до будь-яких пригод. Незалежно від того, йде дощ чи сонце, можна бути впевненим у надійності пристрою. Він готовий витримати будь-які випробування, чи то дощ, чи то пил, чи то висока вологість.
Характеристики
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.85'' |
| Роздільна здатність екрану | 2688х1216 |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Кількість ядер | 8 |
| Графіка | |
| Графічний чип | Adreno 830 |
| Камера | |
| Кількість основних камер | 3 |
| Основна камера | 64 + 50 + 50 Мп |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Об'єктив основної камери | Ширококутний (стандартний), Ультраширококутний, Телефото |
| Оптичний зум | 2.7х |
| Запис відео | |
| Запис відео | 8K@30fps, 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60fps |
| Пам'ять | |
| Об'єм накопичувача | 256ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12ГБ |
| ОС | |
| Операційна система | Android |
| Бездротові технології | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 7 (802.11be), Bluetooth 5.4 |
| Навігація | GPS, Galileo, QZSS, BeiDou (BDS) |
| NFC | Є |
| Зв'язок | |
| Кількість SIM-карт | 2 x Nano-SIM |
| Покоління мобільного зв'язку | 5G |
| Підтримка eSim | Немає |
| Живлення та акумулятор | |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Ємність акумулятора | 6150 мА·год |
| Швидка зарядка | Є |
| Потужність зарядки | 80 Вт |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Реверсивна зарядка | Немає |
| Інтерфейси | |
| Аудіороз'єм | Немає |
| Фізичні параметри | |
| Захист від вологи та пилу | Є |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Сканер відбитка пальця | Під екраном (оптичний) |
| Матеріал корпусу | Алюміній/Скло |
| Колір | Жовтий |
| Розміри | 164.3 х 77.1 х 8.6 мм |
| Вага | 228 г |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZTE |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Безпека | Сканер відбитків пальців на екрані |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Еко-шкіра, Метал |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | 5G, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Жовтий |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 64 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 7680x4320 |
| Органайзер | Калькулятор, Календар, Будильник, Годинник |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Так |
| Формати аудіо | MP4, MP3, AAC, FLAC |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Стабілізація, Ультраширококутний об'єктив, Підтримка знімання 4К, Спалах, Ширококутний об'єктив, Автофокус |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | Вібродзвінок, Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.85 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Роздільна здатність екрану | 2688x1216 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 228 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 830 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Snapdragon 8 Elite |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 4320 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 6150 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 80 В |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, USB, Type-C |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Bds, Beidou, Galileo, GPS, QZSS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Швидка зарядка, Аудіоплеєр, Touch ID, Відеоплеєр, Компас, Пилозахисний корпус, Ліхтарик, Датчик освітленості, Сканер відбитку пальця, Датчик наближення |
- Ціна: 30 741,80 ₴









