
Манеж-ігровий майданчик для дітей Lionelo Light blue
2 080 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53121231
- +380 (95) 538-87-64
Манеж-ігрова площадка Lionelo
Безпечний простір для дітей
Манеж Lionelo — це надійна зона для гри та відпочинку малюків. Вона створена з урахуванням безпеки: м’яка підлога, захисні бортики, стійка конструкція — усе, щоб дитина могла досліджувати простір без ризику травм.
Комфорт і гнучкість
Ця ігрова площадка легко трансформується: можна змінювати конфігурацію, виносити бортики або робити відкриті зони. Завдяки цьому манеж підходить для дітей різного віку й дозволяє адаптувати простір під поточні потреби.
Надійна конструкція
Матеріали витривалі, легко витримують щоденне використання. Елементи з’єднані таким чином, щоб не мати гострих країв чи виступів, що забезпечує безпеку та довговічність.
Легкість в експлуатації
Манеж просто збирається й розбирається — без складних інструментів. Легко перевозити або зберігати у складеному вигляді, коли не використовується.
*М’ячики та іграшки до комплекту не входять.
Характеристики
| Вага | 2 кг |
|---|---|
| Розміри | 15 × 60 × 27 см |
| Розміри основи |
180 х 122 см |
| Висота стін |
62 см |
| Висота стіни з кошиком |
102 см |
| Розміри воріт |
43 х 29 х 23 см |
| Гарантія |
12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lionelo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опори манежу | ніжки |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип манежу | ігровий манеж |
| Колір | Блакитний |
| Розміри в розкладеному вигляді | |
| Вага манежу | 2 кг |
| Висота | 102 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 122 мм |
| Розміри у складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 27 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 15 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 60 мм |
- Ціна: 2 080 ₴









