
Смартфон Moto Edge 60 Fusion 8/256GB Amazonite, NFC, 50+13/32Мп, MediaTek Dimensity 7300, 6.67" P-OLED, 5200 мА*ч
15 902 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6011927
- +380 (95) 538-87-64
Смартфон Motorola Moto Edge 60 Fusion 8/256GB Amazonite (PB7E0036)
Яскравий та ефективний
Moto Edge 60 Fusion дасть вам можливість насолодитися улюбленим контентом завдяки кришталево чіткому зображенню, насиченим кольорам pOLED HDR10+ та об'ємному звуку Dolby Atmos. Безперебійні розваги та миттєва швидкість роботи додатків гарантована потужним процесором MediaTek Dimensity 7300.
.jpg)
Штучний інтелект завжди допоможе
Будьте в курсі важливих подій дня. Зосередьтеся на головному з командою «Що нового», яка показує короткий і зрозумілий огляд повідомлень і сповіщень. Більше не потрібно копатися в галереї - Moto AI зберігає знімки екрану, фото і нотатки, дозволяючи легко знаходити потрібне за допомогою команди «Запам'ятай це».
.jpg)
Професійні фото без зайвих зусиль
Moto AI автоматично покращує фото і відео, роблячи кольори яскравішими, деталі чіткішими, а кадри стабільнішими, щоб моменти вашого життя виглядали бездоганно. Камера Ultra Pixel на 50 МП з сенсором Sony LYTIA 700C, оптичною стабілізацією (OIS) і надширококутним об'єктивом забезпечує приголомшливу якість зображення навіть при слабкому освітленні.
.jpg)
Покажіть себе у всій красі
Робіть стильні селфі за допомогою фронтальної камери на 32 МП і записуйте вражаючі 4K-відео з 4-кратним поліпшенням якості навіть у темряві завдяки технології Quad Pixel.
.jpg)
Заряджайтеся на весь день
Заряджайтеся миттєво завдяки підтримці неймовірної швидкості зарядки 68 Вт TurboPower. Робіть більше завдяки батареї на 5200 мА·год, якої вистачить на цілий день.
.jpg)
Бездоганне з'єднання
Smart Connect синхронізує всі ваші пристрої, забезпечуючи плавний перехід і легку багатозадачність.
.jpg)
Обговоріть все з Gemini Live
Gemini Live - це твій голосовий помічник, який природно спілкується з тобою, допомагаючи генерувати, вдосконалювати і досліджувати невідоме.
.jpg)
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип | Смартфони |
| Бренд | Motorola |
| Серія | Motorola Edge 60 Fusion |
| Екран | |
| Тип екрану | P-OLED |
| Діагональ екрану | 6.67'' |
| Роздільна здатність екрану | 2712x1220 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Кількість ядер | 8 |
| Графіка | |
| Графічний чип | Mali-G615 MP2 |
| Камера | |
| Кількість основних камер | 2 |
| Основна камера | 50 + 13 Мп |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Об'єктив основної камери | Ширококутний (стандартний), Ультраширококутний, Макро |
| Оптичний зум | Відсутній |
| Запис відео | |
| Запис відео | 4K@30fps, 1080p@30/60/120/240fps |
| Пам'ять | |
| Об'єм накопичувача | 256ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Окремий |
| Максимальний об'єм карти пам'яті | до 1 ТБ |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8ГБ |
| ОС | |
| Операційна система | Android |
| Бездротові технології | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.4 |
| Навігація | GPS, Galileo |
| NFC | Є |
| Зв'язок | |
| Кількість SIM-карт | 1 x Nano-SIM + eSIM |
| Покоління мобільного зв'язку | 5G |
| Підтримка eSim | Є |
| Живлення та акумулятор | |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Ємність акумулятора | 5200 мА·год |
| Швидка зарядка | Є |
| Потужність зарядки | 68 Вт |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Реверсивна зарядка | Немає |
| Інтерфейси | |
| Аудіороз'єм | Немає |
| Фізичні параметри | |
| Захист від вологи та пилу | Є |
| Стандарт захисту | IP69 |
| Сканер відбитка пальця | Під екраном (оптичний) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Розміри | 161.2 х 73.08 х 8.25 мм |
| Вага | 180 г |
| Додатково | |
| Для геймерів | Так |
| Комплектація | Смартфон • кабель USB-C - USB-C • чохол • інструмент для виймання SIM-картки • документація |
| Сумісна модель | Moto Edge 60 Fusion |
Технічні характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів з моменту покупки товару. Згідно із закаоном України "про права споживачів".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Тип матриці | OLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Бірюзовий |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | Вібродзвінок, Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2712x1220 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | P-OLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 180 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G615 MP2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Mediatek Dimensity 7300 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 3000 МГц |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 50 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office, Годинник, Будильник, Планувальник завдань |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, USB, Type-C |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | E-mail, EMS, SMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, Beidou, ГЛОНАСС |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Швидка зарядка, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Компас, Пилозахисний корпус, Ліхтарик, Акселлерометр, Датчик освітленості, Сканер особи, Сканер відбитку пальця, Датчик наближення |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Потужність заряджання | 68 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
- Ціна: 15 902 ₴











