ELEYUS FORA 4506 BL
Сучасний дизайн
Електрична духова шафа ELEYUS FORA 4506 BL – це просто незамінна річ, котру гідно оцінить кожен кулінар. Стильний сучасний дизайн, оптимальний продуманий функціонал, просте керування та легкий догляд роблять духову шафу ELEYUS FORA 4506 BL справжнім експертом стилю та смаку.
Компактний розмір 45 см, котрий додає елегантного вигляду кухонному гарнітуру, панель керування духової шафи ELEYUS FORA виготовлена з емальованої сталі чорного кольору, що є привабливою на вигляд, легкою в догляді та стійкою до високих температур.
Ідеальне поєднання з інтер’єром
Вбудовуйте духовку в кухонний гарнітур, щоб розумно використати простір і створити єдиний гармонійний дизайн. Монтуйте під варильною поверхнею чи розташовуйте на рівні очей – обирайте свій варіант, щоб стежити за випіканням було зручно.
6 режимів приготування
Для ваших смачних страв духова шафа ELEYUS FORA працює в 6-ти режимах: верхній нагрів, нижній нагрів, верхній+нижній нагрів, нагрів верхній+нижній+конвекція, верхній нагрів+вентилятор, підсвітка. Даний перелік функцій дозволить вам готувати страви «на усі випадки життя»!
Таймер
Все ще хвилюєтесь, щоб не забути вимкнути пічку та не спалити улюблену страву? Налаштуйте таймер та займайтеся власними справами, адже духова шафа вимкнеться автоматично та сповістить про закінчення випікання.
Легке очищення
Догляд за духовою шафою тепер не проблема, оскільки стінки духової шафи ELEYUS FORA покриті емаллю легкого очищення, яка вирізняється практичністю. Скло та дверцята легко знімаються для додаткової зручності у догляді, а знімні направляючі можна мити навіть у посудомийці!
Ефективність
Клас енергоефективності «А» духової шафи ELEYUS FORA дасть змогу зменшити споживання електроенергії та економити ваші кошти. Споживана потужність духової шафи становить 2,09 кВт, тому вона швидко нагрівається і вам не доведеться гаяти час на очікування потрібної температури.
Надійність та безпека
Максимальна температура духової шафи досягає 250°С, тому система тангенціального охолодження не дозволить корпусу духовки нагрітися вище 60°С, що гарантує збереження кухонних меблів.
Для випікання ваших улюблених смаколиків у комплект до духової шафи входять деко (2 шт.) та решітка, які стійко розташовуються на кожному з 5 рівнів хромованих направляючих.
Характеристики
|
Розмір, см |
45 |
|
Тип духової шафи |
Електрична |
|
Об'єм, л |
50 |
|
Матеріал панелі керування |
Сталь емальована |
|
Матеріал дверцят духовки |
Скло |
|
Кількість скла в дверцятах |
2 |
|
Управління |
Механічне |
|
Дисплей |
Ні |
|
Підсвітка |
Так |
|
Тип направляючих |
Хромовані знімні |
|
Кількість рівнів направляючих |
5 |
|
Внутрішнє покриття |
Антипригарна емаль чорного кольору |
|
Кількість програм |
6 |
|
Режими приготування |
Верхнє нагрівання, Нижнє нагрівання, Верхнє + нижнє нагрівання, Верхнє + нижнє нагрівання + конвекція, Підсвітка, Верхнє нагрівання + вентилятор |
|
Тип гриля |
Електричний |
|
Потужність гриля, Вт |
1000 |
|
Система очищення |
Емаль легкого очищення |
|
Наявність шнура живлення |
Так |
|
Наявність вилки |
Так |
|
Функції |
Конвекція, Знімні направляючі, Знімне скло, Знімні двері |
|
Особливості |
Тангенціальне охолодження, Максимальна температура: 250 °С, Таймер , Емаль легкого очищення |
|
Клас енергоспоживання |
А |
|
Споживання електроенергії, кВт/год |
0.82 |
|
Максимальна споживана потужність, Вт |
2090 |
|
Можливість підключення до мереж, В |
220-240 |
|
Розмір довжина (Д), мм |
566 |
|
Розмір ширина (Ш), мм |
448 |
|
Розмір висота (В), мм |
597 |
|
Розміри ніші для вбудовування довжина (Д), мм |
550 |
|
Розміри ніші для вбудовування ширина (Ш), мм |
410 |
|
Розміри ніші для вбудовування висота (В), мм |
589 |
|
Розмір упаковки ширина (Ш), мм |
510 |
|
Розмір упаковки висота (В), мм |
650 |
|
Об'єм упаковки, м³ |
0.215 |
|
Вага Нетто, кг |
24 |
|
Вага Брутто, кг |
26 |
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Конвекція | Так |
| Матеріал фасаду | Скло/нержавіюча сталь |
| Об'єм духової шафи | 50 л |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 597 мм |
| Глибина | 566 мм |
| Ширина | 448 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дисплей | Ні |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Кількість температурних режимів | 9 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Споживана потужність | 2090 Вт |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Годинник | Так |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 589 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 410 мм |
- Ціна: 11 820 ₴











