
Вбудована поверхня газова ELECTROLUX KGG6437K, 8900Вт
11 860 ₴
9 859,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5611561
- +380 (95) 538-87-64
ELECTROLUX KGG6437K
Швидкісна конфорка цієї газової варильної поверхні від Electrolux розроблена для швидкого досягнення дна каструль і сковорідок, забезпечуючи швидше та потужніше нагрівання, при цьому заощаджуючи до 20% на енергії

Потужне нагрівання для повнішого смаку
Пальник «мульти-корона» нашої конфорки вок 4k розроблений для забезпечення більш потужного полум'я, надаючи додаткової потужності для готування справжніх страв азіатської кухні.

Елегантність без зусиль
Скляну поверхню варильної панелі легко витирати, підтримуючи охайний та чистий вигляд вашої кухні.
Точне регулювання полум'я
Повністю контролюйте варильну поверхню завдяки чутливим газовим кранам. Вони допомагають легко регулювати рівень полум'я, аби ви могли завжди готувати з потрібним рівнем нагрівання.
Безпека без роздумів
Наша газова варильна поверхня оснащена автоматичною функцією безпеки, яка вимикає газ у випадку раптового згасання полум'я.
Характеристики
| Тип варильної панелі |
|
||
| Тип зон нагріву |
|
||
| Кількість конфорок / зон нагріву |
|
||
| Матеріал основи |
|
||
| Матеріал решіток |
|
||
| Автозапалювання |
|
||
| Газ-контроль конфорок |
|
||
| Посилена конфорка |
|
Потужність конфорок
| Передня ліва конфорка |
|
||
| Передня права конфорка |
|
||
| Задня ліва конфорка |
|
||
| Задня права конфорка |
|
Зона управління
| Тип управління |
|
||
| Тип перемикачів |
|
||
| Розташування панелі управління |
|
Особливості, додаткові функції
| Основні функції |
|
Габарити і комплектація
| Ширина, (см) |
|
||
| Глибина, (см) |
|
||
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 4,5 х 56 х 48 см | ||
| Потужність підключення |
|
||
| Напруга |
|
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Варіант установки | Незалежний |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Дисплей | Ні |
| Споживана потужність | 8900 Вт |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Електропідпал | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Глибина ніші для вбудовування | 480 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
- Ціна: 9 859,80 ₴







