
Витяжка ELEYUS Breeze 470 50 WH
4 160 ₴
3 359,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1532512
- +380 (95) 538-87-64
ELEYUS Breeze 470 50 WH
ELEYUS Breeze 470 50 WH – це телескопічна витяжка від ТМ ELEYUS, одна із новинок 2020 року. Ця витяжка є інженерно-конструкторським рішенням, котре дозволило досягнути оптимальних показників продуктивності без підвищення споживаної потужності пристрою і, відповідно, без здорожчання товару. Завдяки власним дослідженням та розробкам було змінено конструкції корпусу турбіни та крильчатки. Нова конструкція лопатей та профілю корпусу дала змогу збільшити продуктивність приладу, не змінюючи споживану потужність двигуна. Окрім того, торгова марка розпочала використовувати електродвигуни зі споживаною потужністю 110 Вт, що мають значно вищий ККД (котрий покращився до 20% додатково) . Всі ці нововведення дозволили отримати нову кухонну витяжку продуктивністю 470 м³/год без суттєвих конструктивних змін та збільшення споживаної потужності приладу.
Витяжка обладнана лампою розжарювання потужністю 25 Вт. Механічне клавішне управління витяжкою є простим, зручним та надійним. На корпусі розташовані дві клавіші – перемикач швидкостей (2 швидкості) та клавіша вмикання/вимикання світла.
Корпус витяжки ELEYUS Breeze 470 50 WH є класичним для телескопічних витяжок ТМ ELEYUS, його висота становить 138 мм, що дозволяє легко вмонтувати її у стандартний модуль для вбудованої техніки. Витяжка представлена у розмірі 50 см. Сучасний та надійний висувний механізм прикрасить кухню будь-якого стилю та дизайну, а висувна телескопічна панель забезпечить додаткове втягування. У своїй продукції ми застосовуємо високотехнологічні телескопічні направляючі нового покоління, відмінними рисами яких є нульове зажирення та легкий хід панелі.
Характеристики
Тип- Телескопічна
- 49.6 см
- Бежевий
- Алюмінієвий жировловлюючий
Вугільний (у комплект не входить)
- RoHS, 5 років гарантії, ISO 9001: 2253
- 470 м³/год
- У шафу
- 120 мм
- 58.5 дБ
- Кнопкове
- Метал
- Відведення повітря/рециркуляція
- Керівництво з експлуатації,Продукт
- 4,48 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Продуктивність витяжки | 470 куб.м/год |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Механічне |
| Рівень шуму | 58.5 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 496 мм |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.48 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Потужність освітлення | 25 Вт |
| Освітлення | галогенні лампи |
- Ціна: 3 359,80 ₴











