BOSCH WQK25200UA
Програма AutoDry: дбайливо висушує білизну точно до необхідного ступеня.

Помічник вибору програм підкаже, яку програму сушіння й настроювання вибрати саме для завантаження. Просто введіть кілька деталей і ваші особисті переваги (наприклад, тип завантаження і рівень сухості) у застосунку Bosch Home Connect, і Помічник вибору програм надасть вам надійні рекомендації щодо того, яку програму сушіння треба вибрати.
Smart Dry: автоматично вибирає оптимальну програму сушіння на основі останнього циклу прання.
Вибір програми сушіння, що найбільше підходить для вашої білизни, може виявитися складним завданням. Тепер за допомогою Smart Dry з функцією Home Connect програма сушарки вибирається автоматично на основі інформації, отриманої під час останнього циклу прання. Ця бездротова технологія забезпечує зв'язок між пральною та сушильною машинами без потреби використання зовнішнього пристрою або застосунка. Під час вибору програми сушарки враховується завантаження, тип тканини та рівень вологості. Найінтуальніший спосіб досягти ідеальних результатів сушіння.
10 кг: легко вміщує велику та громіздку білизну, коли це потрібно.Легко справляєтеся навіть із найбільшими днями прання завдяки місткості сушіння 10 кг. Незалежно від того, це великі ковдри або штори — просторий барабан гарантує ефективне та якісне сушіння вашої білизни.
Доступ до 15+ програмами сушіння: вибирайте з понад 15 індивідуально налаштованих програм сушіння.Завдяки понад 15 програмам сушіння, доступним у застосунку Bosch Home Connect, ви завжди знайдете правильні параметри майже для будь-якого типу білизни. Від спеціального дитячого одягу до делікатних речей, від сильно забруднених джинсів до спортивного одягу — кожна програма ретельно розроблена, щоб задовольнити ваші конкретні потреби, забезпечуючи ідеальні умови сушіння й дбайливий догляд за тканиною.


Характеристики
| Тип сушіння |
|
||
| Максимальне завантаження |
|
||
| Об'єм барабана | 112 л | ||
| Матеріал барабана |
|
||
| Кут відчинення — двійка | 170 | ||
| Шланг для відведення конденсату |
|
||
| Тип керування |
|
Показники енергоефективності
| Клас енергоспоживання |
|
||
| Клас конденсації вологи |
|
Програми сушіння
| Кількість режимів |
|
||
| Технології якості сушіння |
|
||
| Технології сушіння |
|
||
| Основні програми |
|
Додатково
| Таймер відтермінування старту |
|
||
| Блокування від дітей | Да | ||
| Функція "Дозавантаження" |
|
||
| Smart-керування |
|
||
| Встановлення ступеня сушіння |
|
||
| Індикація |
|
||
| Особливості |
|
Фізичні характеристики
| Рівень шуму, дБ |
|
||
| Встановлення в колону |
|
||
| Габарити (ВхШхГ) | 84,2 x 59,8 x 61,3 см | ||
| * |
|
||
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 89 x 63 x 67 см | ||
| Вага | 48,3 кг | ||
| Вага в пакованні, кг | 49,1 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вид сушки | конденсаційна |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 10 кг |
| Стан | Новий |
| Сушіння за часом | Так |
| Технологія теплового насоса | Так |
| Тип | Барабанний апарат |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Функції та можливості | Розміщення у колону |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Швидка сушка | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор заповнення бака конденсату | Так |
| Об'єм барабану | 112 л |
| Відстрочка старту | Так |
| Програма сушіння для синтетики | Так |
| Програма для сушіння бавовни | Так |
| Сушка делікатних речей | Так |
| Тип дисплея | Текстовий |
| Функція для запобігання сминания | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48.3 кг |
| Висота | 842 мм |
| Глибина | 613 мм |
| Ширина | 598 мм |
- Ціна: 46 530 ₴










