
Посудомийна машина вбудована SIEMENS SR 63IX01KK
24 700 ₴
20 699,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53211212
- +380 (95) 538-87-64
SIEMENS SR 63IX01KK
infoLight проєктує блакитне світло на підлогу кухні, поки працює програма, а коли вона закінчується — світло гасне.

Технологія Home Connect — керуйте своєю інтелектуальною посудомийною машиною, хай де ви будете.
Оскільки життя стає все більш завантаженими, посудомийні машини Siemens з технологією Home Connect готові допомогти та підвищити якість вашого життя. Наприклад, можна прискорити цикл миття посуду або ввімкнути режим тиші, не встаючи з дивана. Home Connect може відстежувати, скільки таблеток для миття посуду залишилося і відправляти push-повідомлення з нагадуванням поповнити запас. Життя стає легшим!

Функція hygienePlus ідеально підходить для миття особливого посуду та приладдя, як-от дитячі пляшечки або обробні дошки. Під час фази ополіскування температура піднімається до приблизно 70 °C і підтримується на такому рівні впродовж 10 хвилин. Це дає змогу знищити 99,99% всіх бактерій і мікробів.

Система aquaStop® запобігає будь-якому пошкодженню водою — чи то через протікання наливного шланга, чи то самого приладу. У разі виявлення витоку aquaStop® негайно перекриває подавання води безпосередньо від крана. І Siemens гарантує це впродовж усього терміну експлуатації вашої посудомийної машини.

Знижене споживання енергії за незмінної потужності, швидке виконання завдань за досконалих результатів, неймовірно тиха робота навіть за максимальної кількості обертів мотора — безщітковий двигун iQdrive дійсно вражає. І вражати ще довгі роки — адже він працює практично без зношування.

Функція intensiveZone дає змогу очистити навіть сильно забруднений посуд на будь-якій програмі миття завдяки збільшенню тиску подавання води в нижньому коробі. Водночас упродовж миття у верхньому коробі залишається незмінним, що дає змогу мити сковорідки та крихкі келихи одночасно.

Із системою dosageAssist таблетка мийного засобу спрямовується безпосередньо в невелику кювету, де рівномірно розчиняється під дією спрямованих струменів води, гарантуючи оптимальне миття посуду.

Ваші особисті переваги одним натисканням: кнопка Favourite робить вашу посудомийну машину ще індивідуальнішою. Просто введіть тут найчастіше використовувану комбінацію програм і опцій миття посуду. Їх можна запустити одним натисканням кнопки або через програму Home Connect.

Як помічник, що економить час на кухні, Programme Assistant завжди знає, яка програма миття посуду буде оптимальною. Просто відкрийте програму Home Connect на своєму смартфоні, виберіть тип посуду, ступінь забруднення, а також свої переваги, як-от енергоефективність, ступінь сухості, швидкість і безшумність, і застосунок підкаже, яку програму запустити. Це заощадить ваш час і забезпечить бажаний результат — чистий посуд.

Характеристики
| Тип |
|
||
| Тип |
|
||
| Місткість комплектів посуду |
|
||
| Висувний третій короб для столового приладдя |
|
||
| Тип сушіння |
|
||
| Клас енергоспоживання |
|
||
| Короби для посуду |
|
||
| Дисплей |
|
||
| Тип керування |
|
Особливості, додаткові функції
| Кількість програм миття |
|
||
| Програми |
|
||
| Особливості |
|
||
| Сенсори |
|
||
| Індикатори |
|
||
| Технології та функції |
|
||
| Тримачі, що складаються |
|
Технічні характеристики
| Споживання води (цикл) |
|
||
| Рівень шуму, дБ |
|
Габарити та комплектація
| Висота |
|
||
| Ширина |
|
||
| Глибина |
|
||
| Обладнання |
|
||
| Вага | 25,8 кг | ||
| Вага в пакованні, кг | 27,7 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Клас миття | A |
| Клас сушіння | A |
| Кількість програм мийки | 5 |
| Максимальне завантаження | 9 комплектів |
| Стан | Новий |
| Тип посудомийної машини | Вузька |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина посудомийної машини | 45 см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25.8 кг |
| Висота | 815 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 448 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Індикація часу, що залишився | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Споживання води | 9.5 л |
| Система сушіння | конденсаційна |
- Ціна: 20 699,80 ₴










