
Пральна машина BOSCH WGB 256A0UA
67 440 ₴
55 439,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12474562
- +380 (95) 538-87-64
BOSCH WGB 256A0UA
Надвеликий барабан для прання значної кількості речей.
Коли накопичується багато речей, прання доводиться запускати двічі. А якщо сім'я велика, то задача може перетворитися на справжнє випробовування. Пральна машина Bosch із завантаженням 10 кг ефективно впорається з усіма речами за один цикл прання. Ви зможете одразу випрати багато невеликих речей або, навпаки, кілька об'ємних, як-от ковдри чи постільна білизна. Витрачайте час на радості життя, а не на прання.
Економія води та мийного засобу.
Із системою автодозування i-DOS міркувати щодо кількості засобу не доведеться. Просто заповніть відсіки для мийного та пом'якшувального засобу, а сенсори i-DOS самі вимірюватимуть їхню кількість для кожного прання. Система також попереджає зайве полоскання, економлячи таким чином воду.

Бездоганний результат навіть на дуже забруднених речах.
Речі забруднилися після активної прогулянки на природі? На допомогу прийде система 4D-прання від Bosch. Технології прямого водного струменю та додаткового обертання зменшують витрати мийного засобу і води. Водночас білизна бездоганно відмивається, навіть якщо барабан заповнений, тому що вода та засіб глибоко проникають у тканину. А якщо речі забруднені надзвичайно, допоможе більш потужна програма— система 4D-прання з функцією Intensive Plus, яка впорається з найскладнішим завданням.


Easy Start: легкий початок прання
Вибір правильної програми прання для вашої білизни може бути доволі складним, та ще й може призвести до не зовсім ідеальних результатів прання. Функція Home Connect з Easy Start гідом (Ізі Старт) позбавляє вас від здогадок і завжди рекомендує потрібну програму прання – прямо з вашого мобільного пристрою. Єдине, що вам потрібно зробити, це ввести колір, тип матеріалу та ступінь забруднення вашої білизни в застосунку Home Connect. Таким чином, ви можете легко вибрати потрібну програму та отримати ідеальні результати прання, щоразу.
Push-повідомлення: будьте завжди в курсі
Очікування завершення циклу прання білизни забирає час і може викликати непотрібний стрес, особливо для тих, у кого напружений графік. Home Connect дозволяє розслабитися і допомагає продуктивніше витрачати час. Якщо ви бажаєте, Push-повідомлення можуть бути надіслані з вашої пральної машини безпосередньо на ваш мобільний пристрій, щоб зручно повідомляти вам поточний статус програми, а також іншу корисну інформацію. Бути багатозадачним вдома та поза домівкою стало легше!


Віддалене керування пранням.
Ніхто не любить займатися пранням, особливо коли поспішаєш і маєш чекати на завершення. Пральні машини Bosch із застосунком Home Connect надають повний контроль над процесом. Керуйте циклом прання та слідкуйте за приладом віддалено через мобільний пристрій. Тепер вирішувати домашні справи можна навіть поза домом.


Розумна техніка, яка полегшує повсякденні справи.
Майбутнє вже настало. Із застосунком Home Connect керувати розумними приладами можна просто через телефон чи планшет — навіть поза домом.
Найкращий спосіб позбавитися від бруду в автоматичному режимі.
Із Bosch бездоганне прання не потребує зусиль. Просто покладіть в барабан білизну та натисніть кнопку "Старт". Машина сама налаштує потрібні параметри залежно від виду тканини та ступеня забруднення. Хай кожне прання буде ідеальним.


Гарантія тиші та надійності.
Хай пральна машина не порушує домашній затишок. Двигун EcoSilence Drive від Bosch є безщітковим, тому значно знижує шум під час прання. Він настільки тихий, що про ввімкнену машину можна ненароком і забути. Крім того, двигун надзвичайно надійний і має 10-річну гарантію на частини.

Бездоганний результат у два рази швидше.
Коли час не жде, пральна машина з функцією SpeedPerfect зменшить тривалість прання на 65%* без компромісів щодо результату. SpeedPerfect можна використовувати з більшою частиною програм і усіма ступенями завантаження та видами тканин. Наприклад, виберіть програму для змішаних тканин та SpeedPerfect — і машина ретельно випере до 4 кілограмів білизни всього за 46 хвилин.
Характеристики
| Тип пральної машини |
|
||
| Максимальне завантаження |
|
||
| Тип двигуна |
|
||
| Привод |
|
||
| Макс. швидкість віджиму |
|
||
| Рівень шуму під час прання |
|
||
| Рівень шуму при віджиманні |
|
||
| Мова пристрою |
|
||
| Інтелектуальна система прання |
|
||
| Конструкція барабана |
|
Показники ефективності
| Клас енергоспоживання |
|
Основні програми
| Програма ''Бавовна'' | Так | ||
| Програма "Еко Бавовна" | Так | ||
| Програма ''Синтетика'' | Так | ||
| Програма ''Делікатного прання'' | Так | ||
| Програма ''Прання вовни'' |
|
||
| Програма ''Швидке прання'' |
|
Спеціальні програми
| Програма "Змішаний тип білизни" | Так | ||
| Програма ''Пухова ковдра'' | Так | ||
| Програма ''Сорочки'' | Так | ||
| Програма "Інтенсивна'' | Так | ||
| Програма ''Постільна білизна'' | Так |
Функції
| Вибір температури прання | Так | ||
| Вибір швидкості віджиму | Так | ||
| Функція ''Легке прасування'' | Так | ||
| Програма ''Видалення плям'' | Так | ||
| Функція ''Прискорене прання'' |
|
||
| Таймер відстрочки старту |
|
||
| Додаткове полоскання |
|
||
| Функція "Дозавантаження" |
|
||
| Особливості |
|
Системи безпеки
| Захист від протікання |
|
Загальні характеристики
| Висота |
|
||
| Ширина |
|
||
| Глибина |
|
||
| * |
|
||
| Колір корпусу |
|
||
| Колір кромки люка |
|
||
| Вага | 84 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | A |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 10 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1600 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Smart функції | Керування через Wi-Fi |
| Кількість програм прання | 13 |
| Особливості | Контроль піноутворення, Контроль балансу, Інтелектуальне управління пранням, Захист від дітей, Вибір швидкості віджиму, Захист від перепадів напруги, Дисплей, З дисплеєм, З можливістю дозавантаження білизни, Відстрочка старту, Захист від протікання, З парою |
| Споживання води | 49 л |
| Рівень шуму при пранні | 49 дБ |
| Енергоспоживання | 0.84 кВт*год/кг |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 84 кг |
| Висота | 845 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Ширина | 598 мм |
- Ціна: 55 439,80 ₴











