ERGO 40GFS5500

РОЗКІШ – це твоє!
Neo Vision
Функція покращення зображення телевізора на процесорному рівні, яка поєднує алгоритми інтелектуальної обробки відеопотоку.
Класичний дизайн
Стриманий дизайн телевізора відмінно впишеться в інтер'єр вітальні, спальні або кухні.

AndroidTV
Офіційна та найпопулярніша операційна система в світі від Google вже у вашому телевізорі ERGO. Безмежні можливості з перегляду світових стрімінгових сервісів, найновіші прем'єри, музика, ігри та мандрівки в інтернеті на кнопці вашого пульта.

Голосове керування
Виконуйте пошук улюблених фільмів та телепередач за допомогою голосу.

Chromecast built-in
Миттєво транслюйте зображення зі свого смарт-пристрою на великий екран телевізора: це може бути сімейний перегляд вашого фотоархіву або улюблене відео.

Bluetooth
Під'єднуйте свої бездротові навушники, щоб дивитися улюблені шоу та не турбувати своїх близьких.


Характеристики
Тип
LED
Дисплей
Діагональ, дюйм
40
Роздільна здатність
Full HD
Тип матриці
VA
Частота оновлення, Гц
60
Яскравість, кд/м2
220
Контрастність
5000 : 1
Особливості
NeoVision
Оснащення
Процесор
CA55 x4 1.1GHZ
Оперативна пам'ять, Гб
1
Вбудована пам'ять, Гб
8
Smart TV
Smart TV
Smart
Операційна система
Android 11
Магазин додатків
Є
Браузер
Є
ТВ-тюнер
Тип тюнера
Аналоговий + Цифровий
Керування
Пульт ДК
Так
Функції управління
Керування голосом
Курсорне керування
Керування зі смартфонів
3D
Звук
Кількість каналів
2.0
Вихідна потужність, Вт
8 х 2
Можливості підключення
HDMI
3
USB
2
RJ-45 (LAN)
Є
Вихід на навушники
Є
CI+ слот
Є
Бездротове підключення
Wi-Fi
Bluetooth
Енергоспоживання
Клас енергоспоживання
F
Максимальний коефіцієнт яскравості, %
72
Максимальне, Вт
75
У робочому режимі, Вт
47
У режимі очікування, Вт
0,50
Фізичні параметри
Кріплення VESA
200 х 200 мм
Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм
904 х 563 x 180
Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм
904 х 516 x 80
Вага з підставкою, кг
5,3
Вага без підставки, кг
5,2
Основний колір
Чорний
![]()
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ergo |
| HD-формат | 1080р |
| Діагональ екрану | 40 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Операційна система | Android |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Підтримувані формати флеш-карт | Compact Flash |
| Розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Висота | 516 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 904 мм |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Зображення | |
| Контрастність хххх:1 | 5000 |
| Кут огляду | 178 град. |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Яскравість | 220 cd/m² |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Функції | |
| Мова меню | Німецький, Китайський, Англійська, Іспанська, Український, Російська, Французька |
- Ціна: 10 740 ₴











