
Ноутбук ASUS VivoBook S 16 S5606CA (S5606CA-SB91), 16" OLED, Core Ultra 9 285H, Intel Arc Graphics, ОЗП 32ГБ, SSD 1000ГБ
66 641 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6532165
- +380 (95) 538-87-64
ASUS VivoBook S 16 OLED S5606CA (S5606CA-SB91)
Витонченість та легкість
Vivobook S 16 OLED – зразок портативності, адже його товщина становить лише 1.59 см, а вага – 1.5 кг. Такий ноутбук буде стильним та корисним аксесуаром у будь-якій подорожі.
Вишукана простота
Завдяки стильному, лаконічному дизайну у двох сучасних колірних варіантах, чорному та синьому, ноутбук Vivobook S 16 OLED стане відображенням бездоганного смаку його власника. Для комфорту користувача пристрій може розкриватися будь-який кут в межах 180 градусів.
Потужна конфігурація
ASUS Vivobook S 16 OLED готовий впоратися з будь-якими завданнями – від редагування фотографій до складання презентацій та стримінгу. Для швидкого виклику цифрового помічника Copilot призначена окрема кнопка. Ексклюзивна функція розподілу пам'яті допоможе максимально ефективно використовувати апаратні ресурси для ігор при створенні контенту та обробці ІІ.
Обчислювальна потужність
У конфігурацію Vivobook S 16 OLED входить процесор Intel Core Ultra, що гарантує відмінну продуктивність у будь-яких додатках. У режимі Performance термопакет чіпа досягає 50 Вт, що забезпечує високу швидкість.
Ще холодніше!
Система охолодження IceCool утримує температуру ноутбука Vivobook S 16 OLED на низькому рівні за будь-яких умов, тому він зможе справлятися з найвищими навантаженнями без падіння продуктивності. Для обох вентиляторів використовується пиловий фільтр, що допомагає підтримувати систему охолодження в оптимальному стані.
Велика ємність та прискорена підзарядка
Акумулятор ємністю 75 Вт*год надає Vivobook S 16 OLED здатністю довго працювати без підключення до розетки, а завдяки технології прискореної підзарядки підготовка пристрою до нових справ не забирає багато часу.
Реалістичне зображення
Ноутбук Vivobook S 16 OLED має 16-дюймовий OLED-дисплей з роздільною здатністю 3K і частотою оновлення 120 Гц. На його екрані будь-який контент виглядатиме чудово.
Персоналізоване підсвічування
Клавіатура ноутбука Vivobook S 16 OLED оснащується однозонним повнокольоровим підсвічуванням, яке можна легко налаштовувати на свій смак, вибираючи колір, візуальний ефект і рівень яскравості. Підтримується функція динамічного освітлення Windows.
Збільшений тачпад
Тачпад, яким оснащується Vivobook S 16 OLED, має велику сенсорну панель, тому з його допомогою буде ще зручніше взаємодіяти з будь-якими додатками.
Підключення всілякої периферії
Vivobook S 16 OLED має все необхідне для підключення периферійних пристроїв: зовнішнього монітора, клавіатури та миші, динаміків або гарнітури.
Камера AiSense та шумозаглушення на базі ІІ
Інноваційна система камер та технологія шумоподавлення стали ще кращими завдяки новим алгоритмам штучного інтелекту. Ваші веб-конференції стануть ще продуктивнішими!
Захист конфіденційності
Ноутбук Vivobook S 16 OLED має зручні захисні засоби. Серед них – інфрачервона камера, що дозволяє швидко розблоковувати пристрій без уведення пароля. Для захисту конфіденційності камера має спеціальну шторку.
Насолода звуком
Vivobook S 16 OLED видає кришталево чистий звук під час відтворення музики, відеороликів та будь-якого іншого контенту.
Надійність за військово-промисловими стандартами
Ноутбуки ASUS споживчого класу проходять випробування на відповідність військово-промисловому стандарту MIL-STD-810H. Це свідчить про їхню міцність і довговічність, що означає тривалий термін служби, а значить і підвищену екологічність. Ви можете бути впевненими, що ваш ноутбук ASUS ніколи не підведе вас у реальних сценаріях використання – ні сьогодні, ні в майбутньому.
Характеристики
| Діагональ екрана | 16 дюймів |
| Роздільна здатність екрана | 2880 × 1800 пікселів |
| Максимальна роздільна здатність екрана | 2880 × 1800 пікселів |
| Процесор | Intel Core i9, 2.9 ГГц |
| Оперативна пам’ять (RAM) | 32 ГБ LPDDR5 |
| Частота пам’яті | 7467 МГц |
| Накопичувач | 1 ТБ SSD |
| Графічний процесор | Intel Arc Graphics |
| Бренд чипсета | Intel |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Кількість портів USB 3.0 | 2 |
| Середній час автономної роботи | 6 годин |
| Бренд | ASUS |
| Серія | Vivobook S 16 OLED |
| Модель | S5606CA-SB91-CTO |
| Платформа | PC |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Вага | 1.5 кг |
| Габарити (Д × Ш × В) | 35.36 x 24.69 x 1.39 ~ 1.59 см |
| Колір | Чорний (Neutral Black) |
| Бренд процесора | Intel |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Тип оперативної пам’яті | DDR5 SDRAM |
| Інтерфейс накопичувача | PCIe x4 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Пристрої зберігання даних | |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Тип матриці | OLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 75 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, HDMI, Аудіо вхід, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 285H |
| Тип процесора | Core Ultra 9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
- Ціна: 66 641 ₴











