
Ноутбук Acer Aspire Vero 16 AV16-51P-7063 (NX.KU4AA.002), 16'' IPS, Core Ultra 7 155U, Intel Graphics, ОЗП 16ГБ, SSD 512ГБ
35 823 ₴
- Немає в наявності
- Код: 21574521
- +380 (95) 538-87-64
Acer Aspire Vero 16 AV16-51P-7063 (NX.KU4AA.002)
Літери на клавішах R і E мають дзеркальне написання.
Це не дефект. Це нагадування про те, що навіть у цифрову епоху у вашому пристрої втілена прихильність до принципів сталого розвитку. Завдяки корпусу без використання фарби і переробленому пластику, Aspire Vero поєднує в собі привабливий дизайн і екологічні інновації.
.jpg)
Мінімалістичний і сучасний дизайн
Дизайн корпусу Aspire Vero 16 втілює в собі заспокійливу природну естетику. Корпус не містить компонентів з слюди, а на його гладку поверхню нанесено покриття в теплих тонах кольору цементу, що приковує до себе погляд.і При виборі такого екологічного пристрою, як Aspire Vero 16, продуктивність не знижується. Завдяки енергоефективному процесору Intel Core Ultra 7 з Intel AI Boost ви можете з повною впевненістю працювати над своїми завданнями.
.jpg)
Copilot в Windows
Copilot — це рішення для підвищення продуктивності на базі генеративного ШІ для Windows 11. Виконуйте завдання швидше навіть при використанні декількох додатків. Доступ до інструменту можна отримати одним натисканням кнопки за допомогою Copilot Key.
.jpg)
Технологія Acer PurifiedView
Оцініть такі функції на базі Intel AI Boost, як автоматичне кадрування, покращене розмиття фону і корекцію погляду, що підвищують якість відеоконференцій за допомогою ШІ, а також технологію Acer TNR, що збільшує чіткість зображення навіть при слабкому освітленні.
.jpg)
Шумозаглушення на базі ШІ Acer PurifedVoice
Використовує алгоритми ШІ для виявлення і придушення небажаного фонового шуму. Технологія Acer PurifiedVoice забезпечує чистий звук без спотворень для більш приємного спілкування.
.jpg)
Максимальна елегантність
Чудовий дисплей Aspire Vero з діагоналлю 16 дюймів, співвідношенням сторін 16:10 і тонкими рамками відрізняється збільшеним співвідношенням розмірів екрану і корпусу і забезпечує 100%-ве охоплення колірного простору sRGB.и Для унікального візуального сприйняття ви можете вибрати конфігурацію з сенсорним управлінням або без нього.
.jpg)
Персоналізація під ваш стиль життя
Оцініть переваги Intel Evo Edition і можливість 10,5 годин автономної роботи без підзарядки, а також зручну функцію швидкої зарядки через порт USB-C. Крім того, Aspire Vero 16 відрізняється міцністю військового класу (за стандартом MIL-STD-810H) і підтримує функцію швидкої зарядки через порт USB-C.
.jpg)
Приголомшливі можливості ПК преміум-класу
Ноутбуки Intel Evo Edition надають приголомшливі можливості ПК. Aspire Vero 16 забезпечить вам чудову продуктивність, швидкодію і тривалий час автономної роботи.
.jpg)
Безперебійна взаємодія декількох пристроїв
Intel Unison об'єднує всі ваші пристрої в єдиному інтегрованому середовищі з новими функціями. Ви отримаєте доступ до таких функцій, як Swift Connect, розширений екран, універсальне управління та багато іншого.
.jpg)
Характеристики
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сірий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 53 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, HDMI, Аудіо вхід, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155U |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 6400 МГц |
- Ціна: 35 823 ₴









