
Смартфон Honor X8c 8/512GB Marrs Green, 6.7" AMOLED, 108+5/50 МП, Snapdragon 685, 5000 мАгод
12 511 ₴
10 510,80 ₴
- В наявності
- Код: 21845121
- +380 (95) 538-87-64
Honor X8c 8/512GB Marrs Green
Елегантний, легкий і відмінно лежить у руці
Компактний і легкий корпус виглядає стильно та зручний у повсякденному використанні. Посилені кути для захисту від пошкоджень при ударах. Корпус має стійкість до бризок. Екран підтримує управління вологими пальцями.

108 Мп - Ідеальна чіткість навіть вночі
OIS забезпечує впевненість у чітких нічних знімках
Коли нічне місто розцвітає морем вогнів, OIS допомагає зробити більш чіткі знімки.
Більше можливостей з OIS
Впевненість у високій якості зйомки навіть в екстремальних умовах.
Два фокусних відстані
Два фокусних відстані для атмосферних портретів крупним планом і коли хочеться показати героя в оточуючій обстановці.
AI-ластик
Одним дотиком видаляйте небажані об'єкти і випадкових перехожих, щоб отримати ідеальний знімок.

50 Мп - Селфі-камера з підсвіткою для чарівної гри світла та тіні
AI-перемикання кута огляду
AI-перемикання кута огляду для селфі. 78° для індивідуальних портретів і 90° для групових знімків.
Підсвітка для селфі
Підсвітка для селфі допомагає уникнути занадто світлих або темних ділянок під час зйомки в умовах недостатнього освітлення.
Ексклюзивний водяний знак
Два стилі водяних знаків підкреслять вашу індивідуальність.

Усі фарби світу на ультраяскравому AMOLED-екрані
Захоплююче зображення при будь-якому навколишньому освітленні завдяки високій яскравості та оновленню 120 Гц, що забезпечує плавну анімацію під час взаємодії з інтерфейсом.
Технології захисту зору та ШІМ-частота 3840 Гц для комфортної взаємодії при низьких рівнях яскравості екрана та будь-якому навколишньому освітленні.
Акумулятор ємністю 5000 мА·г, щоб завжди бути на зв’язку
Більше задоволення з ємним акумулятором і технологіями енергозбереження.
Оптимальна конфігурація пам’яті для всього необхідного
512 ГБ для зберігання всього потрібного та до 16 ГБ (8+8) оперативної пам’яті для плавної роботи в режимі багатозадачності.

Характеристики
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HONOR |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Зелений |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 108 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 50 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Органайзер | Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office, Годинник, Будильник, Планувальник завдань |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Фотокамера | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Роздільна здатність екрану | 2412 x 1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 394 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 174 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 610 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Потужність заряджання | 35 В |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | Вібродзвінок, Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, micro USB, USB Type-C |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, Beidou, ГЛОНАСС |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Компас, Гіроскоп, Акселлерометр, Датчик освітленості, Сканер відбитку пальця, Датчик наближення |
- Ціна: 10 510,80 ₴











