
Пральна машина Vestfrost MWM105T1AMY
12 080 ₴
10 079,80 ₴
- В наявності
- Код: 51263874
- +380 (95) 538-87-64
Vestfrost MWM105T1AMY
ТОП-продажівПральна машина
MWM 105 T1 AMY

Нехай життя стане простішим та комфортнішим! Vestfrost прагне створювати якісну побутову техніку для дому, даруючи позитивні емоції.
АНТИБАКТЕРІАЛЬНІ УЩІЛЬНЮВАЧІДверні ущільнювачі пральної машини Vestfrost виготовлені з матеріалів, в складі яких є активний антигрибковий компонент, що перешкоджає утворенню цвілі і руйнування ущільнювача. Антибактеріальні ущільнювачі запобігають появі хвороботворних мікроорганізмів, завдяки цьому ваша пральна машина прослужить довше і процес очищення проходитиме легше.

Ця опція збільшує інтенсивність полоскання, гарантуючи особливо ретельне видалення прального засобу. Вона стане незамінною для людей з чутливою шкірою і схильністю до алергічних реакцій.


Програми прання при температурі 20° забезпечать високу якість при низькій температурі прання, знизивши енергоспоживання та піклуючись про навколишнє середовище.

Супер функції"швидке прання" за 15 або 60 хвилин - економія вашу часу та електроенергії.
ДИСПЛЕЙ LED+3 дисплеєм LED+ налаштування параметрів прання (швидкості віджиму, температури води) стане значно простіше.

Кращий цикл для дбайливого догляду за різними видами спортивного одягу, що допомагає ефективно усунути забруднення, одночасно захищаючи і зберігаючи характеристики та властивості тканин.
БЛОКУВАННЯ ВІД ДІТЕЙПід час прання, дверцята пральної машини надійно заблоковані, щоб діти не могли їх відкрити. Для додаткового захисту, панель управління можна заблокувати натисненням спеціальної комбінації клавіш, щоб унеможливити внесення змін до налаштувань.

Якщо напруга в мережі перевищить допустимі параметри, Ваш прилад VESTFROST відключиться від електромережі і відновить роботу в заданому режимі, як тільки напруга в мережі стабілізується. При цьому параметри налаштувань відновляться.

Характеристики
| Тип пральної машини |
|
||
| Максимальне завантаження |
|
||
| Тип двигуна |
|
||
| Привод |
|
||
| Макс. швидкість віджиму |
|
||
| Рівень шуму під час прання |
|
||
| Рівень шуму при віджиманні |
|
||
| Мова пристрою |
|
||
| Конструкція барабана |
|
||
| Барабан |
|
||
| Верхня кришка |
|
Показники ефективності
| Клас енергоспоживання |
|
||
| Клас віджиму |
|
||
| Споживана енергія пральної машинки |
|
||
| Річне споживання води |
|
Основні програми
| Програма ''Бавовна'' | Так | ||
| Програма "Еко Бавовна" | Так | ||
| Програма ''Синтетика'' | Так | ||
| Програма ''Делікатного прання'' | Так | ||
| Програма ''Прання вовни'' |
|
||
| Програма ''Швидке прання'' |
|
Спеціальні програми
| Програма ''Ручне прання'' | Так | ||
| Програма ''Анти-алергія'' |
|
||
| Програма ''Джинси'' | Так | ||
| Програма "Змішаний тип білизни" | Так | ||
| Програма ''Спортивний одяг'' | Так | ||
| Програма "Щоденне прання '' | Так |
Функції
| Вибір температури прання | Так | ||
| Вибір швидкості віджиму | Так | ||
| Таймер відстрочки старту |
|
||
| Функція "Дозавантаження" |
|
Системи безпеки
| Захист від дітей | Так |
Загальні характеристики
| Висота |
|
||
| Ширина |
|
||
| Глибина |
|
||
| * |
|
||
| Колір корпусу |
|
||
| Колір кромки люка |
|
||
| Матеріал бака |
|
||
| Вага | 62 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestfrost |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | C |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 5 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Матеріал бака | Пластик |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 62 кг |
| Висота | 845 мм |
| Глибина | 417 мм |
| Ширина | 597 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Контроль балансу, Контроль піноутворення, Захист від протікання, З розбірним баком, З дисплеєм, Захист від перепадів напруги, Дисплей, Відстрочка старту |
| Рівень шуму при пранні | 58 дБ |
- Ціна: 10 079,80 ₴


