-18%

Пральна машина Vivax WFL-100615BS
11 300 ₴
9 299,80 ₴
- В наявності
- Код: 64307822
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Vivax WFL-100615BS
Пральна машина Vivax SLIM WFL-100615BS надає можливість прати одяг всій родині всього за одне прання.
Він має ємність барабана 6 кг, з великими дверцятами і 100 оборотами віджиму.
Вузька конструкція пральної машини глибиною всього 40 см - ідеальний варіант для розміщення навіть в самих маленьких кімнатах.
Програма «Еко Прання» призначена для прання невеликих кількостей одягу, що економить час і сили.
Програма «Швидке прання 15 хв» дозволяє уникнути тривалого прання коротко зношеного або менш забрудненого одягу.
Технологія, що використовується в VIVAX WFL-100615BS, забезпечує найкращу процедуру прання для кожного типу тканини, забезпечуючи оптимальне поєднання температури, обертання барабана та часу циклу прання.
Пральна машина має 15 програм прання, з яких слід виділити наступні програми: «Очищення барабана», «Інтенсивне прання» і короткі програми «Rapid 45»» і «Quick 15».
За допомогою великого РК-дисплея можна встановити швидкість віджиму і температуру прання для кожної програми прання, включити попереднє прання або додаткові полоскання, або встановити затримку часу зі зсувом часу до 24 годин.
Панель управління пральною машиною з центрально розташованої кнопкою повороту для вибору програми і великим дисплеєм допомагають запустити процес прання всього за три простих кроки.
Характеристики
| Місткість (кг) | 6 |
| Швидкість в хвилину | 1000 |
| Вузька (тонка) модель | Так |
| Заповнення | Фронт |
| Кількість програм | 15 |
| Програми | Бавовна, синтетика, білизна змішана, джинсова тканина, прання ECO 40-60, 20°C, центрифуга, ополіскувач та центрифуга, білизна чутлива дитяча, великогабаритні товари (постільна білизна тощо), вовна, прання спортивного одягу, швидке прання 15", експрес-прання 45" |
| Відкладіть початок прання | Так |
| Додаткове регулювання температури | Так |
| Додаткове регулювання швидкості віджиму | Так |
| Попереднє миття | Так |
| додаткове полоскання | Так |
| Додаткові клавіші | Затримка прання, швидкість віджимання, температура, функціональна кнопка, очищення барабана, старт/перерва |
| Замок безпеки | Так |
| Тип двигуна | Класичної |
| Енергоефективність | E |
| Шум (дБ) | 80 |
| Матеріал | Пофарбований метал |
| Барвник | Білий |
| Ширина (см) | 59,5 |
| Висота (см) | 85,0 |
| Глибина (см) | 40,0 |
| Ширина упаковки (см) | 65,5 |
| Висота упаковки (см) | 88,5 |
| Глибина упаковки (см) | 50,0 |
| Вага пристрою (кг) | 52,0 |
| Живлення | 220-240 В змінного струму |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivax |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | C |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 52 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 15 |
| Особливості | Контроль балансу, Контроль піноутворення, Захист від протікання, З розбірним баком, З дисплеєм, Захист від перепадів напруги, Дисплей, Відстрочка старту |
| Споживання води | 43 л |
| Рівень шуму при пранні | 60 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 299,80 ₴











