
Духова шафа електрична ELECTROLUX EOF3H40BW, 65л, 2.09 кВт
13 370 ₴
10 869,80 ₴
- В наявності
- Код: 52363412
- +380 (95) 538-87-64
ELECTROLUX EOF3H40BW

ELECTROLUX EOF3H40BW
У духовій шафі 600 SurroundCook® Oven все буде приготовлено рівномірно — від смаженої курки з хрусткою скоринкою до делікатних безе. Наша духовка забезпечує постійну внутрішню температуру у всій духовій шафі, оскільки вентилятор здійснює циркуляцію повітря та тепла. Тому вам більше не потрібно перевертати страви або регулювати дека.
Рівномірне готування з функцією Multilevel
Насолоджуйтесь рівномірним приготуванням страв завдяки функції Multilevel. Додаткове нагрівальне кільце забезпечує рівномірне готування на трьох рівнях. Ідеально підходить для створення найпухкішого печива та розкішних пирогів.


Легке очищення з AquaClean
Чищення після приготування їжі не повинно бути складною справою — наша духова шафа очищується за допомогою додаткової вологості. Система AquaClean випаровує воду з дна духової шафи, а пара послаблює пригорілий жир та залишки їжі, що залишилися на її поверхнях. Завдяки цьому можна з легкістю досягнути природної чистоти.
Швидке та ефективне рівномірне приготування
Наша система Even Cooking забезпечує циркуляцію тепла в духовій шафі, гарантуючи рівномірне приготування. І все це без необхідності перевертати страву. Наша технологія забезпечує швидше нагрівання духової шафи, що заощаджує час та енергію.


Освітлення духовки для повного огляду
Слідкуйте, як зарум'янюється верхній шар вашої лазаньї, а шкірка курчати бездоганно засмажується. Завдяки чудово розташованій підсвітці всередині духової шафи ви знатимете, коли ваші страви знаходяться на піку смаку. Пролийте світло на процес готування.
Готуйте на грилі для золотистого результату
Отримайте від свого грилю більше, ніж будь-коли, — від хрусткого бекону до смаженої моцарели. Ідеально підходить для хрустких курячих крилець і халумі, що тане у роті.

Характеристики
Основні |
|
| Тип | Електрична |
| Тип духовки | Незалежна |
| Об`єм | 65 л |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Відкриття дверцят | Зверху вниз |
| Направляючі | Дротові |
| Кількість рівнів направляючих | 5 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Енергоспоживання | 0.89 кВт/год |
| Максимальна температура нагріву | 250 °C |
Управління |
|
| Тип управління |
Механічний Електронний |
| Регулятори | Утоплювані |
| Дисплей | Є |
Функції та програми |
|
| Додаткові функції |
Автовідключення Гриль Конвекція Підсвічування Розморожування Таймер |
| Гриль | Електричний |
| Кількість програм | 8 |
| Програми | Верхній + нижній нагрів Верхній + нижній нагрів + конвекція Гриль Гриль + конвекція Конвекція Конвекція Еко Нижній нагрів Розморожування |
Безпека та догляд |
|
| Тип очищення | Очищення паром |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
Додатково |
|
| Напруга | 220 - 240 В |
| Матеріал дверцят | Скло з металевою рамкою |
| Матеріал панелі управління | Нержавіюча сталь |
| Потужність підключення | 2.09 кВт |
| Довжина кабеля | 1.1 м |
| Додатково | Покриття "Без відбитків пальців" Звуковий сигнал Вентилятор охолодження |
| Вага | 28.1 кг |
| Вага в упаковці | 29.3 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Комплектація | Духова шафа Глибоке деко Решітка Інструкція |
Габарити |
|
| Висота, см | 59 см |
| Ширина, см | 59.4 см |
| Глибина, см | 56 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 66 x 67 x 63 см |
| Габарити ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 59.3 x 56 x 55 см |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Конвекція | Так |
| Матеріал фасаду | Скло, Нержавіюча сталь |
| Об'єм духової шафи | 65 л |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Елементи управління | Поворотні, Кнопкові |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 28.1 кг |
| Висота | 590 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Споживана потужність | 2090 Вт |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Функція автовідключення | Ні |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 593 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
- Ціна: 10 869,80 ₴











