
Вбудована поверхня електрична ELECTROLUX CIV634, 7350 Вт
15 940 ₴
12 939,80 ₴
- В наявності
- Код: 98465489
- +380 (95) 538-87-64
ELECTROLUX CIV634
Індукційна варильна поверхня 600 Bridge дозволяє поєднувати дві окремі зони готування для створення однієї великої конфорки. Завдяки автоматичному вирівнюванню налаштувань температури й часу, вона ідеально підходить для багатьох планча-грилів та каструль для запікання.

Обєднуйте зони для більшого простору готування з функцією Bridge
Функція Bridge дозволяє поєднувати дві окремі зони готування для створення єдиної великої конфорки. Завдяки автоматичному приведенню у відповідність налаштувань температури і часу, вона ідеально підходить для багатьох планча-грилів та горщиків для смаження.
Зони нагрівання Infinite адаптуються до розміру посуду
Зони нагрівання Infinite самостійно адаптуються до розміру посуду, як тільки ви поставите його на них. Ці зони забезпечують повне покриття, незалежно від розміру посуду, нагріваючи його без зниження продуктивності. Насолоджуйтеся точним та ефективним готуванням з нашими зонами, що самостійно адаптуються до розміру посуду.


Функція Hob2Hood для повної зручності
Функція Hob2Hood бездротово з’єднує варильну поверхню та витяжку. Починайте приготування, а витяжка автоматично регулюватиме налаштування, забезпечуючи найкраще очищення повітря залежно від потужності, обраної для варильної поверхні. Вона виконує важку роботу за вас.
Безпосереднє сенсорне керування кожною зоною
Легко налаштовуйте температуру варильної поверхні завдяки сенсорним елементам управління. Кожна зона нагрівання має окреме регулювання потужності, тому легко побачити та змінити налаштування нагрівання. А завдяки тому, що варильна панель являє собою одну гладеньку поверхню, її легко очищувати.


PowerBoost: потужний нагрів в одну мить
Запуск функції PowerBoost забезпечить миттєвий викид тепла під час приготування. Це вкрай корисно, якщо страви треба скоріше поставити на стіл. Вода буде закипати швидше ніж будь-коли, а сковороди будуть готові до смаження на великому вогні в потрібний момент.
Характеристики
| Тип варильної панелі |
|
||
| Тип зон нагріву |
|
||
| Кількість конфорок / зон нагріву |
|
||
| Матеріал основи |
|
||
| Автозапалювання |
|
||
| Газ-контроль конфорок |
|
Потужність конфорок
| Передня ліва конфорка |
|
||
| Передня права конфорка |
|
||
| Задня ліва конфорка |
|
||
| Задня права конфорка |
|
Зона управління
| Тип управління |
|
||
| Тип перемикачів |
|
||
| Розташування панелі управління |
|
||
| Дисплей |
|
Особливості, додаткові функції
| Основні функції |
|
||
| Особливості |
|
Габарити і комплектація
| Ширина, (см) |
|
||
| Глибина, (см) |
|
||
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 49 см | ||
| Потужність підключення |
|
||
| Напруга |
|
||
| Наявність шнура живлення |
|
||
| Наявність вилки |
|
||
| Колір виробника |
|
||
| Комплектація |
|
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Стан | Новий |
| Тип | Індукційна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 10.9 кг |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 522 мм |
| Ширина | 592 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 46 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 490 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від дітей | Так |
| Споживана потужність | 7350 Вт |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість електричних конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
- Ціна: 12 939,80 ₴











