
Вбудована поверхня електрична ELECTROLUX EHF6240IOK, 6500 Вт
9 420 ₴
7 619,80 ₴
- В наявності
- Код: 8789986
- +380 (95) 538-87-64
ELECTROLUX EHF6240IOK
Ці сенсорні кнопки є максимально компактними і не затримують час приготування страв, а також надають більше місця для вашої творчості під час готування.

Зручний доступ до панелі керування
Елементи керування цієї варильної поверхні зручно розташовані в зоні прямого доступу. Просто простягніть руку і виконайте необхідну настройку.
Ви завжди точно знатимете, яка зона нагрівання все ще гаряча
Завдяки індикаторам залишкового тепла ви завжди знатимете, які частини цієї варильної поверхні все ще гарячі.


Захистіть своїх дітей від випадкового увімкнення варильної поверхні
Ця варильна поверхня має продуману функцію захисту від випадкового увімкнення будь-якої зони нагрівання дітьми. Функція вмикається одним дотиком.
Поверхня, яку можна легко протерти
Склокерамічну поверхню цієї плити надзвичайно просто чистити. Одне легке протирання, - і все готово.

Гнучкість установки варильної поверхні там, де забажаєте
Через те, що ця варильна поверхня є незалежною, у вас є більше гнучкості у встановленні її там, де забажаєте. Оберіть розташування, що підходить до вашого стилю приготування страв.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
Характеристики
| Тип варильної панелі |
|
||
| Тип зон нагріву |
|
||
| Кількість конфорок / зон нагріву |
|
||
| Матеріал основи |
|
||
| Автозапалювання |
|
||
| Газ-контроль конфорок |
|
Потужність конфорок
| Передня ліва конфорка |
|
||
| Передня права конфорка |
|
||
| Задня ліва конфорка |
|
||
| Задня права конфорка |
|
Зона управління
| Тип управління |
|
||
| Тип перемикачів |
|
||
| Розташування панелі управління |
|
||
| Рівні потужності |
|
||
| Дисплей |
|
Особливості, додаткові функції
| Основні функції |
|
Габарити і комплектація
| Ширина, (см) |
|
||
| Глибина, (см) |
|
||
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 3,8 х 56 х 49 см | ||
| Потужність підключення |
|
||
| Напруга |
|
||
| Наявність шнура живлення |
|
||
| Наявність вилки |
|
||
| Колір виробника |
|
||
| Комплектація |
|
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 522 мм |
| Ширина | 592 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 46 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 490 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від дітей | Так |
| Споживана потужність | 6500 Вт |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість електричних конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
- Ціна: 7 619,80 ₴







