
Смартфон Samsung Galaxy A37 5G 8/256GB Awesome White, 6.7'' Super AMOLED, 50+8+5/12 Мп, Exynos 1480, 5000 мАг
24 773 ₴
20 772,80 ₴
- В наявності
- Код: 09878445
- +380 (95) 538-87-64
Samsung Galaxy A37 5G 8/256GB Awesome White
.jpg)
Тонка рамка та глянцеве скляне покриття
Galaxy A37 вже тут — витончений та елегантний, із вишуканими деталями на передній і задній панелях. Стильний силует має глянцеве скляне покриття та виглядає, як глазурована кераміка; він створений, щоб його демонструвати. Унікальний острівець Ambient Island на задній панелі, на якому розташовані згруповані камери, має ефект напівпрозорого скла, що привертає увагу.
.gif)
Три лінзи, одна потужна камера
Тримаючи в руці Galaxy A37, можна робити приголомшливі знімки. Завдяки ширококутній камері на 50 МП, надширококутній камері на 8 МП та макрокамері на 5 МП на задній панелі, Galaxy A37 уможливлює яскраві та чіткі фотографії та відео, якими можна ділитися в своїй стрічці. Фронтальна камера підтримує відео Super HDR, що робить кожен спогад живим і реалістичним.
.jpg)
Чітке зображення навіть в умовах слабкого освітлення
Оптимізована «Нічна зйомка» на Galaxy A37 дає змогу знімати яскраві моменти в умовах слабкого освітлення. Ширококутна камера з розміром пікселя 1,0 мкм підтримує покращену обробку сигналів зображення (ISP) для створення колоритних відео з чіткішими деталями, навіть у темряві.
.jpg)
Яскраві кадри, чіткі селфі
Зафіксуйте приголомшливі моменти своїх щоденних пригод за допомогою фронтальної камери Galaxy A37. Підтримка відео Super HDR для селфі дає змогу знімати динамічні медіафайли із живими деталями, чітким і насиченим фоном, покращеними кольорами та контрастністю.
.jpg)
Зробіть ваші портрети яскравими
Використовуйте Galaxy A37, щоб швидко та легко покращити деталі фотографій. Система задньої камери автоматично розпізнає фон, передній план і небо на портретних фото, а також автоматично покращує якість зображення шкіри, обличчя, волосся, трави і т. д.
.jpg)
Зображення високої роздільної здатності на 6,7-дюймовому дисплеї
Пориньте в захопливі візуальні ефекти на Galaxy A37. 6,7-дюймовий дисплей FHD+ Super AMOLED має тонші рамки, що забезпечує безперешкодний перегляд. Незалежно від того, чи ви транслюєте відео, граєте в ігри чи переглядаєте вебсторінки, ваш екран залишається яскравим та чітким завдяки технології Vision Booster.
.gif)
Два дні роботи від одного заряду акумулятора
Продовжуйте працювати з довговічним акумулятором Galaxy A37 ємністю 5000 мАг. Насолоджуйтесь своїм контентом, соціальними мережами чи іграми без необхідності заряджати телефон протягом 2 днів поспіль. А коли вам знадобиться приплив енергії, підключіться до Super Fast Charging 2.0 та отримайте заряд до 60% лише за 30 хвилин.
.jpg)
Продуктивність із більшою потужністю та меншою затримкою
Galaxy A37 оснащений передовим восьмиядерним процесором, що забезпечує високу продуктивність протягом усього дня. Відтворюйте, створюйте та редагуйте контент поступово, надійно та впевнено завдяки покращеній продуктивності ЦП та ГП до 12% та 19% відповідно порівняно з попередньою моделлю. Оновлена пам'ять LPDDR5X дає поштовх вашій багатозадачності, а парова камера запобігає нагріванню телефону, тож ви можете зберігати непохитність навіть у розпал динамічних ігор.
.jpg)
Характеристики
| Екран | |
| Тип екрану | Super AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.7'' |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | |
| Процесор | Exynos 1480 |
| Кількість ядер | 8 |
| Графіка | |
| Графічний чип | Xclipse 530 |
| Камера | |
| Кількість основних камер | 3 |
| Основна камера | 50 + 8 + 5 Мп |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Об'єктив основної камери | Ширококутний (стандартний), Ультраширококутний, Макро |
| Оптичний зум | Відсутній |
| Запис відео | |
| Запис відео | 4K@30fps, 1080p@30/60fps, 720p@240fps |
| Пам'ять | |
| Об'єм накопичувача | 256ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8ГБ |
| ОС | |
| Операційна система | Android (One UI) |
| Бездротові технології | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.3 |
| Навігація | GPS, Galileo, QZSS, BeiDou (BDS) |
| NFC | Є |
| Зв'язок | |
| Кількість SIM-карт | 2 x Nano-SIM + eSIM |
| Покоління мобільного зв'язку | 5G |
| Підтримка eSim | Є |
| Живлення та акумулятор | |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Ємність акумулятора | 5000 мА·год |
| Швидка зарядка | Є |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Реверсивна зарядка | Немає |
| Інтерфейси | |
| Аудіороз'єм | Немає |
| Фізичні параметри | |
| Захист від вологи та пилу | Є |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Сканер відбитка пальця | Під екраном (оптичний) |
| Матеріал корпусу | Пластик/Скло |
| Колір | Білий |
| Розміри | 162.9 х 78.2 х 7.4 мм |
| Вага | 196 г |
| Додатково | |
| Для геймерів | Ні |
| Особливості | Компас, Гіроскоп, Акселерометр |
| Комплектація | Смартфон • кабель USB-C - USB-C • інструмент для виймання SIM-карти • документація |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт зв'язку | 5G, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Білий |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Ні |
| Спалах | Світлодіодна |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office, Годинник, Будильник, Планувальник завдань |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Функції камери | Автофокус, Підтримка знімання 4К |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | Super AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 196 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Xclipse 530 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Exynos 1480 |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 2750 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 45 В |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, Wi-Fi Hotspot, Type-C |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, Bds, ГЛОНАСС |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Гіроскоп, Акселлерометр, Датчик освітленості, Сканер особи, Сканер відбитку пальця, Датчик наближення |
- Ціна: 20 772,80 ₴










