
Смартфон Sony Xperia XZ1 Compact 4/32GB Black, 1SIM, NFC, 19/8Мп, 2700мАһ, 4.6" IPS, Snapdragon 835, 1 міс. refurbished
5 626 ₴
- Немає в наявності
- Код: S32C
- +380 (95) 538-87-64
Великі можливості та компактний розмір
Xperia XZ1 Compact невеликий, але напрочуд потужний. У ньому використовуються новітні технології Sony refurbished, а його чудовий звук та камера Motion Eye з підтримкою надсповільненої зйомки дійсно вражають уяву.
Новий погляд на світ
Новий погляд на світ
Знімайте приголомшливі ролики завдяки камері Motion Eye і новітній матриці Sony з пам " яттю.
Надповільне знімання
Вашому погляду відкриється небачене багатство деталей. Унікальний режим надповільного знімання дає змогу записувати ефектні відео, яких ви не знімете на жоден інший смартфон.
Інтелектуальне захоплення
З інтелектуальним захопленням ви більше ніколи не пропустіть вдалого кадру. Ця функція автоматично розпізнає рухи та посмішки в кадрі, відразу починаючи оброблення зображення ще до того, як ви натиснете кнопку знімання.
Серійне знімання зі відстежним автофокусом
Xperia XZ1 Compact вміє знімати серії зображень у чіткому фокусі, тому навіть швидко рухомі фрази об'єкти не мають розмитий вигляд.
Надширококутні селфі
Завдяки кути огляду 120° в кадр вміститься ще більше друзів і світу навколо вас. Між режимами ширококутного та надширококутного знімання можна перемикатися одним натисканням.
Пориньте в музику з головою
Завдяки преміальним аудіотехнологіям від Sony ви почуєте музику такою, якою її задумували виконавці.
Висока продуктивність
Швидкісний процесор для ігор і роботи з декількома застосунками в дорозі.
Тривала робота від акумулятора
Xperia XZ1 Compact працює без підзаряджання ще довше — вам не доведеться шукати розетку весь день.
Розумний смартфон
З годиною Xperia XZ1 Compact вивчає ваші звички та підлаштовується під них.
Особливості:
- Потужні стереодинаміки
- Цифрове шумозаглушення
- Покращене потокове відтворення через Bluetooth
- Міцне скло Corning Gorilla Glass 5
- Сканер відбитків пальців
Характеристики
Зв'язок |
|
| Стандарти зв'язку | GSM, 3G, 4G (LTE) |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 4.6" |
| Дозвіл екрану | 1280x720 |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 320 ppi |
| Тип дисплея | IPS |
| Додатково | Технологія X-Reality™ |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 835 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 4 x 2.45 ГГц + 4 x 1.9 ГГц |
| Графічний процесор | Adreno 530 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 32 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| r">Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 256 Гб |
Камера |
|
| Камера | 19 Мп |
| Діафрагма | f/2.0 |
| Запис відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Кількість осей стабілізації | 5 |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Додатково | Технологія BIONZ™ Сверхзамедленная зйомка 960 кадрів/сек 8-кратний цифровий зум Світлочутливість: ISO 12800 Стабілізації відео SteadyShot™ |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 7.1.1 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 b/g/n |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | GPS, ГЛОНАСС |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Є |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси підключення | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технології | Сканер відбитків пальців, Гіроскоп |
| Колір | Чорний |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 2700 mAh |
| Швидка зарядка | Є |
Габарити і комплектація |
|
| Розміри | 129 x 65 x 9,3 мм |
| Вага, г | 143 г |
| Комплектація |
Телефон Навушники Зарядний пристрій Інструкція Гарантійний талон Коробка |
Гарантія |
|
| Гарантійний термін | 1 місяць |
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Країна виробник | Малайзія |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Диктофон | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 19 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 4.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Кольоровий екран | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2700 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Type-C, USB |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 256 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 835 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2450 МГц |
- Ціна: 5 626 ₴









