-16%

Кондиціонер SENSEI FTE-66 TWP, 65 м2
27 460 ₴
22 959,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7597901
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кондиціонер SENSEI FTE-66 TWP
Настінна спліт-система. Режими роботи: охолодження, обігрівання, осушення повітря, вентиляція.
Авторестарт. Автоматичне очищення кондиціонера. Адаптація до мінусової температури: -7°C. Діапазон робочих зовнішніх температур: -7...+43. Фільтрування повітря. Іонізація.
| Характеристики | ||
|---|---|---|
| Обслуговувана площа: |
65 кв. м |
|
| Потужність у режимі охолодження: |
7020 Вт |
|
| Потужність у режимі обігріву: |
7150 Вт |
|
| Споживана потужність під час обігрівання: |
2120 Вт |
|
| Споживана потужність у разі охолодження: |
2120 Вт |
|
| Рівень шуму (макс): |
54 дБ |
|
| Максимальний повітряний потік: |
13 куб. м/хв |
|
| Габарити | ||
|---|---|---|
| Висота внутрішнього блока: |
28 см |
|
| Ширина внутрішнього блока: |
90 см |
|
| Глибина внутрішнього блока: |
20,2 см |
|
| Висота зовнішнього блока: |
65 см |
|
| Ширина зовнішнього блока: |
90,2 см |
|
| Глибина зовнішнього блока: |
30,7 см |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SENSEI |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Потужність обігріву | 7150 Вт |
| Потужність охолодження | 7020 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потік повітря | 1100 куб.м/год |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 65 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Максимальна температура | 30 град. |
| Мінімальна температура | 16 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Рівень шуму | 54 дБ |
| Фільтр | Вугільний фільтр, Попередній фільтр |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 52 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 650 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 307 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 902 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 11 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 280 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 202 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 900 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2120 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2420 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi модуль | Немає |
| Габарити внутрішнього блока, (ШГ) | 28*90*20,2 |
| Діапазон робочої температури | +43...-7 |
| Комплектація | Пульт Д/у, Інструкція, Гарантійний талон |
| Особливості | Багатошвидкісний вентилятор |
| Продуктивність (тепло), кВт | 7,2 |
| Продуктивність (холод), кВт | 7 |
| Режими роботи | Охолодження, Обігрівання, Автоматичний |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Функції | Авторестарт |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 959,80 ₴





