-19%

Витяжка ELEYUS GEMINI 1200 LED 52 BL чорна
10 400 ₴
8 399,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: в-003
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Огляд Витяжка Eleyus GEMINI 1200 LED 52 BL

Вбудована в шафу витяжка
Витяжка Eleyus GEMINI 1200 LED 52 BL — це одна з найкращих моделей у своєму сегменті. Вона повністю вбудовується в шафку модульної кухні, залишаючи на поверхні лише свою нижню частину. Такий варіант добре підходить для поціновувачів мінімалізму, адже, крім повітрозабірного отвору, ламп і сенсорної панелі керування, ви не побачите нічого. Нейтральне колірне рішення та базова фактура металу чудово поєднуються в цьому побутовому приладі.Висока продуктивність
Модель адаптована для використання на середніх площах — до 19 м2. Це дає можливість встановити цю витяжку в досить великі кухонні приміщення, де вона зі своєю продуктивністю 1200 м3/год ефективно та швидко очищатиме повітря від усього, що заважає дихати й осідає на навколишніх поверхнях.Освітлення лампами LED Strip
Важливим критерієм під час вибору стає додаткова опція витяжки — освітлювальна. Світлодіодні LED-лампи у формі смуг розміщені з двох сторін у нижній частині пристрою. Потужність ламп становить 6 Вт, а це означає, що вони дають яскраве добре світло і водночас споживають не дуже багато енергії.Сенсорне керування й пульт
Для вибору режиму роботи, яких у техніки три, застосовується блок сенсорного керування. Він зроблений як плоскі кнопки зі світловою індикацією. Панель керування досить легко піддається очищенню, тому ви без проблем зможете доглядати за витяжкою. Як альтернатива в наборі також постачається пульт дистанційного керування.Фільтраційні пристрої
Алюмінієвий фільтр від жиру має п'ятишарову структуру. Він оберігає мотор від передчасного зношування, не даючи жировим звисам його засмічити. Опціональний вугільний фільтр купується окремо — він необхідний у тому разі, коли встановлення та використання буде в режимі рециркуляції.
Купити витяжку Eleyus GEMINI 800 LED 52 BL ви можете, оформивши замовлення в нас на сайті, а також телефоном гарячої лінії.
Характеристики
| ОСНОВНІ | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Рівень шуму | 59.7 дБ |
| Комплектація | Витяжка кухонна, керівництво з експлуатаціїї, гарантійний талон, зворотній клапан, пластмасовий перехідник патрубка з Ø150мм на Ø120мм, монтажні шурупи та дюбеля |
| ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ | |
| Вага | 8.1 кг |
| Розмір упакування | 675x445x520 |
| ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ І ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 35 Вт |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| КОРИСТУВАЛЬНІЦІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Гарантія | 60 міс. від виробника |
| Додатковий сервіс | сервісне обслуговування |
| Доставка | Безкоштовна |
| Освітлення | Галогенові лампи |
| Продуктивність витяжки | 1200 м³/год |
| Функції та особливості | Дистанційне керування |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Розмір | 600 мм |
| Розрахункова площа кухні | 13-14 м2 |
| Тип витяжки | Вертикальна |
| Тип витяжки | Вертикальна |
| Тип управління | Сенсор |
| Фільтр | Алюмінієвий-жироуловлюючий |
| Функції та особливості | Дистанційне керування |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Сенсор |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 520 мм |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Споживана потужність | 166 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Фільтр | вугільний, жировій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 399,80 ₴








