
Смартфон Honor 20i 4/128 GB Black, 24+8+2/32Мп, 6.21", 2 sim, 4G, 3400 мА, 8 ядер
5 876 ₴
- Немає в наявності
- Код: 04460
- +380 (95) 538-87-64
Огляд Honor 20i 4/128Gb

Цікавий варіант
Смартфон Honor 20i 4/128 Magic Night Black — гарний апарат середньої ланки із широкою діагоналлю та вбудованим модулем основної камери. Підтримка штучного інтелекту дає змогу раціонально оптимізувати роботу фонових програм і з більшою ефективністю використовувати ґаджет.
Сучасний підхід
Стильний корпус реалізований із полікарбонату та скла. Практично безрамковий 6,21-дюймовий екран із віртуальною навігацією займає весь простір лицьової панелі, залишаючи лише естетичну краплю фронтальної селфі-камери та мініатюрний підборіддя внизу. Глянсовий тильний бік обладнаний сканером відбитків і потужною основною камерою. Загалом обтічний корпус з округленими кутовими лініями зручно тримати в руках і працювати з ним комфортно.
Яскраві фарби
Добротна IPS-матриця зі зручним співвідношенням сторін 19,5:9 транслює розкішне зображення формату Full HD (2340х1080). Гарна щільність пікселів 415 ppi забезпечує найменшу деталізацію. Зображення виходить максимально чітким і якісним, кольоропередавання зашкалює соковитістю палітри. Передбачено кілька режимів для читання вночі або користування на вулиці.
Річне залізо
Базова модифікація обладнана восьмиядерним процесором Kirin 710 з розгіном тактової частоти до 2 ГГц і графічним прискорювачем Mali-G51 MP4, що сприяє багатозадачності та швидкодії апарата. ОЗП на 4 Гб і 128 рідній пам'яті з можливістю розширення до 0,5 ТБ регулярно для повноцінної роботи та запуску основних застосунків із арсеналу Google Play. Ігри запускаються швидко, але топові потужні контенти вимагають зниження графіки. Смартфон обладнали новітньою ОС Android 9.0 з фірмовою оболонкою EMUI 9.
Вся увага деталям
Зарахована 24-мегапіксельна основна камера з автофокусом і власною підсвіткою дає змогу робити добротні кадри, а фронтальний модуль на 32 Мп відповідає за чудові селфі. Купити смартфон Honor 20i 4/128 Magic Night Black ви можете, оформивши замовлення в нас на сайті, а також телефоном гарячої лінії
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
|---|---|
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Тип слота | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.21" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2340x1080 |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 415 ppi |
| Тип екрана | IPS |
| Захисне скло | 2.5D |
Процесор |
|
| Процесор | HiSiliconKirin 710 |
|---|---|
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процеcсора | 4 x 2.2 ГГц + 4 x 1.7 ГГц |
| Графічний процесор | Mali-G51 MP4 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 128 ГБ |
|---|---|
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 512 Гб |
Камера |
|
| Камера | 24 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
|---|---|
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.4 + f/2.4 |
| Записування відео | Full HD (1920x1080) |
| Оптична стабілізація | Немає |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 32 Мп, f/2.0 |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 9.0 (P) |
|---|
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
|---|---|
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система |
GPS ГЛОНАСС |
| Bluetooth | 4.2 |
| NFC | Немає |
| Бездротове заряджання | Немає |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання |
microUSB Аудио 3,5 |
|---|
Корпус |
|
| Матеріал корпусу |
Поликарбонат Стекло |
|---|---|
| Стандарт захисту | Без захисту |
| Технології |
Сканер відбитка пальців Акселерометр Датчик наближення Датчик освітлення Компас |
| Колір | Чорний |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 3400 mAh |
|---|---|
| Швидке заряджання | Є |
| Особливості швидкого заряджання | 10 Вт |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 154.8 x 73.6 x 8 мм |
|---|---|
| Вага, г | 164 г |
| Комплектація | Смартфон Зарядний пристрій Скріпка для вилучення sim-лотка Інструкція Гарантійний талон |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Java-додатки | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.21 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 415 |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Сканер особи, Гіроскоп |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3400 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | micro USB |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, ГЛОНАСС, GPS |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2200 МГц |
- Ціна: 5 876 ₴









