Огляд водонагрівач Round Eco VMR 50 (1200W)
Електричний водонагрівач ROUND ECO VMR 50 — чудове економне рішення для отримання гарячої води в побуті від французького концерну GROUP ATLANTIC. Водонагрівач має традиційну конструкцію з мідним ТЕНом і магнієвим анодом. Магнієвий анод застосовується для захисту робочого бака та нагрівального елемента від корозії. Завдяки ТЕНа невисокій потужності 1200 Вт забезпечує низьке навантаження на електричну мережу, що дає змогу використовувати цю модель в обмежених умовах.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищає високоякісна емаль, що містить цирконій. Усі моделі серії ROUND ECO мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що дає змогу звести теплові втрати всього до 5-6 °C на добу та зберегти воду гарячою впродовж дуже тривалого часу.
Традиційний дизайн водонагрівача дасть йому гармонійно вписатися у Ваш інтер'єр, а абсолютно безшумна робота роблять експлуатацію водонагрівача комфортною. ROUND ECO об'ємом 50 літрів ідеально підійде для сім'ї з 2 осіб.
Характеристики
Об'єм, л
- 50
- 1х1200 Вт
- Прихований (під кришкою)
- Циліндрична
- Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою)
- 2.40 год
- Сталевий бак із високоякісним емалевим покриттям із вмістом цирконію
- 57.3 х 43.3 х 45.1 см
- 67.3 х 55 х 55 см
- Магнієвий анод
Екологічно нешкідлива пінополіуретанова ізоляція
Патрубки подавання холодної та відбору гарячої води з неіржавкої сталі
Термостат із захистом від перегрівання
Діаметр патрубків під'єднання 1/2 дюйма
Відстань між патрубками: 100 мм
Відстань між кріпленнями: 240 мм
- 15 кг
- 18 кг
- Білий
- 1200
- Сталевий із покриттям
- Механічний
- Настінний
- Вертикальна
- Без керування через Wi-Fi
- Франція
- Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Потужність номінальна | 1.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 573 мм |
| Глибина | 451 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик іонізації | Ні |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Магнієвий анод | Так |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Термометр | Ні |
| Прискорений нагрів | Ні |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
- Ціна: 5 999 ₴












