
Садовий скриня для зберігання 230402 KETER BORNEO STORAGE BOX 416 л. коричневий
7 380 ₴
- Немає в наявності
- Код: 230402
- +380 (95) 538-87-64
Садовий панчіш Keter BORNEO STORAGE BOX — це функціональний ящик, призначений для зберігання різних типів аксесуарів, необхідних для садових робіт. У ньому успішно помістяться, наприклад, підручні інструменти. Чулан виготовлений із високоякісних матеріалів, стійких до руйнівного впливу погодних чинників. Додатковою перевагою, що полегшує використання, є допоміжний механізм відкривання кришки. Надійно виготовлений чалан також може бути використаний як місце для сидіння для 2 осіб.
Переваги:
1. На скриньці можна сидіти;
2. Виконаний під дерево;
3. Ідеальний під вуличне зберігання розрахований на будь-які погодні умови;
4. Не вимагає фарбування легко збирається;
5. Можливість для замикання на замок;
6. Поршневий механізм для фіксації кришки.
Діють сезонні знижки! Деталі за номером на сайті.
Характеристики
| Країна виробник | Ізраела |
|---|---|
| Довжина: | 130 см |
| Ширина | 70 см |
| Висота | 62 см |
| Вага | 15 кг. |
| Артикул | 230402 |
| Розмір паковання | ШхВхГ, см – 131,2×72,5×16,5 |
| Колір | коричневий |
| Місткість | 416л |
- Транспортна компанія “Новая Почта“ , доставка впродовж 2-х до 5 робочих днів. Вартість доставки тарифами перевізника.
Ви зможете забрати замовлення в зручний для вас час поблизу від дому або місця роботи (практично в будь-якому населеному пункті).
Для отримання посилки на складі перевізника Вам необхідно перед'явити паспорт і повідомити номер оголошення, який ми повідомляємо Вам на зазначений e-mail або номер телефона.
Заявляючи доставляння габаритних товарів, вибирайте відділення "без обмежень", тому що об'ємна вага під час відправлення перевищує 30 кг. Є можливість адресної доставки. - Транспортна компанія “Деливери”, доставка впродовж від 2 до 5 робочих днів. Є можливість адресної доставки. Вартість доставки тарифами перевізника.
- Транспортна компанія "Meest Express" доставка упродовж від 2 до 5 робочих днів. Вартість доставки тарифами перевізника. Є можливість адресної доставки.
- Самовывоз с г.Луцк.
Будь ласка, перевіряйте брак механічних пошкоджень і комплектацію, наявність усіх одиниць товару у разі отримання замовлення на відділенні перевізника. KeterUA не гарантує вирішення спірних ситуацій із товаром на Вашу користь, якщо товар не був перевірений під час отримання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Скриня |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 380 ₴










