-20%

Міні теплиця для рослин Keter Maple green house 249295 grow box коричнева
7 656 ₴
6 155,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 249295
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Діють сезонні знижки! Перед замовленням телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Теплиця для рослин Keter Maple green house 249295 коричнева — це незвичайний елемент декору, у якому поєднується функціональність і елегантність стилю.
Хатна теплиця Keter Maple зробить вирощування овочів і квітів приємним, легким і гарним. Цей виріб виготовлений із сучасного композитного матеріалу Keter — Evotech, що забезпечує високу міцність, простоту встановлення та легкий догляд.
Теплиця для рослин Keter Maple — це ідеальне рішення для вирощування різних новинок, трав або теплолюбних рослин, які чутливі до погодних умов. Урожай свіжої зелені всередині зими принесе вам велике задоволення, а незвичайний дизайн теплиці підкреслить естетику та елегантність в інтер'єрі. Контейнер займає невелику площу, водночас досить місткий, що дає змогу комбінувати кілька різновидів рослин, не тільки розсаду або зелень, але й кімнатні рослини. Крім того, його можна використовувати як у будинку, так і на вулиці, що дасть змогу вам вирощувати власні овочі та зелень навіть у холодних, дощовитих і вітряних умовах. Це буде нова оригінальна ідея для вирощування кімнатних рослин, а зовнішній вигляд додасть новизни в інтер'єр будинку. Використання різних варіантів налаштувань теплиці дасть змогу втілити в життя гарний і функціональний дизайн вашого саду.
| висота вироби | 185 см |
| ширина виробу | 99 см |
| глибина виробу | 58 см |
| вага виробу | 16 кг |
| матеріал | пластик (технологія Evotech) |
| колір | коричневий |
| розмір паковання |
100х66х30см |
|
|
Характеристики
| Розміри паковання | 100 x 66 x 30,3 см |
|---|---|
| Вага | 15,63 кг |
| Колір | коричневий |
| Артикул | 249295 |
| Висота | 185 см |
| Ширина | 99 см |
| Глибина | 58 см |
- Транспортна компанія “Новая Почта“ , доставка впродовж 2-х до 5 робочих днів. Вартість доставки тарифами перевізника.
Ви зможете забрати замовлення в зручний для вас час поблизу від дому або місця роботи (практично в будь-якому населеному пункті).
Для отримання посилки на складі перевізника Вам необхідно перед'явити паспорт і повідомити номер оголошення, який ми повідомляємо Вам на зазначений e-mail або номер телефона.
Заявляючи доставляння габаритних товарів, вибирайте відділення "без обмежень", тому що об'ємна вага під час відправлення перевищує 30 кг. Є можливість адресної доставки. - Транспортна компанія “Деливери”, доставка впродовж від 2 до 5 робочих днів. Є можливість адресної доставки. Вартість доставки тарифами перевізника.
- Транспортна компанія "Meest Express" доставка упродовж від 2 до 5 робочих днів. Вартість доставки тарифами перевізника. Є можливість адресної доставки.
- Самовывоз с г.Луцк.
Будь ласка, перевіряйте брак механічних пошкоджень і комплектацію, наявність усіх одиниць товару у разі отримання замовлення на відділенні перевізника. KeterUA не гарантує вирішення спірних ситуацій із товаром на Вашу користь, якщо товар не був перевірений під час отримання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Теплиця |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 155,80 ₴




