
Смартфон Samsung Galaxy S21+ 5G (SM-G996U) 8/128Gb Phantom Black,1sim, 64/10Мп, 6.7", Snapdragon 888, 4800 mAh
15 600 ₴
- Немає в наявності
- +380 (95) 538-87-64
Смартфон Samsung Galaxy S21+
Безупречен во всем
Samsung Galaxy S21+ 5G створений, щоб бути в центрі подій і уваги. Знімайте приголомшливі фото та відео 8К, а також робіть неймовірно чіткі світлини в роздільній здатності 33 Мп прямо з відзнятого відео. Революційна камера 64 Мп із ШІ аналізує будь-який кадр, щоб автоматично зробити його ідеальним. Найшвидший процесор і потужна батарея з зарядом на цілий день дадуть змогу вам почуватися вільно в будь-якій ситуації.
Новий рівень занурення
Відчуйте події на екрані, ніби ви вживу перебували в їхньому епіцентрі. Оцініть усі переваги технології Dynamic AMOLED 2Х на суперплавному 120 Гц 6.7-дюймовому екрані з приголомшливим кольоропередаванням і чіткістю навіть на яскравому сонці. Оптимізована частота оновлення залежно від контенту забезпечує максимум емоцій, зниження шкідливого впливу синього світла зменшує напруження очей і дає змогу насолоджуватися переглядом якомога довго.
Вишуканий дизайн. Надійний захист
Samsung Galaxy S21+ задає нові стандарти дизайну та безпеки: оцініть вишуканий стиль і неймовірний комфорт. Gorilla Glass Victus з усіх боків захищає смартфон від подряпин і пошкоджень.
Інноваційне відео 8К
Знімайте приголомшливі відео 8К, такі ж яскраві та реальні, як у житті. Записуйте ролики, завантажуйте їх на YouTube і ставайте зіркою відеоблогів — адже ви це можете. З функцією знімок кадру з 8К перетворюйте будь-який кадр із відео на дивовижно чітке фото в роздільній здатності 33 Мп.
Три камери — втричі більше можливостей
У вашому розпорядженні телефото камера 64 МП, широкийокутова камера 12 МП та ультраширококутна камера 12 Мп. Зберігайте на фото все до найдрібніших деталей.
Коли важлива кожна деталь
Не пропускайте жодної мікродеталі, створюйте приголомшливі фотошедеври в роздільній здатності 64 Мп, порівнянних із професійними роботами.
Ідеальний портрет без редагування
Створюйте чарівні природні портрети, які відразу готові до розміщення в Instagram. ІІ аналізує кадр, освітлення й обличчя, щоб об'єкт знімання мав чудовий вигляд і був у центрі уваги.
Ще трохи ближче
30-кратний цифровий зум дасть можливість отримати чіткий знімок навіть дуже далеких об'єктів. Функція Зафіксований зум не дасть випадковому тремтінню руки зіпсувати кадр.
Захист на всіх рівнях
Вбудована в процесор Samsung Galaxy S21+ технологія Samsung Knox забезпечує надійне шифрування ваших даних і захист від шкідливих програм і зломів на апаратному рівні. Ультразвуковий датчик відбитків зі збільшеною робочою площею миттєво розблокує пристрій. Samsung Galaxy не боїться зовнішніх впливів завдяки високому рівню захисту корпусу за стандартом IP68.
Гіпершвидкість 5G
З 5G вам знадобиться лише кілька хвилин, щоб завантажити повністю весь сезон улюбленого серіалу. Адаптований під 5G процесор дає змогу залишатися на зв'язку під час завантаження. Потужне Wi-Fi забезпечує надійне під'єднання, хай де ви будете.
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість sim-карт | 1 SIM |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип слота | SIM + Micro SD |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.7" |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2.84 МГц |
| Графічний процесор | Adreno 660 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
Камера |
|
| Камера | 64 Мп + 12 Мп + 12 Мп |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Фазова (PDAF) і лазерна |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 10 Мп f/2.2 |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 11 |
Бездротові технології |
|
| Wi-fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система |
GPS ГЛОНАСС Beidou |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Є |
| Безпровідна зарядка | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
Корпус |
|
| Стандарт захисту | Без захисту |
| Технології |
Сканер відбитку пальців під екраном Гіроскоп Акселерометр Датчик наближення Датчик освітлення Барометр Компас |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 4800 mAh |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 161.5 x 75.6 x 8 мм |
| Вага, г | 202 г |
| Комплектація | Смартфон USB-кабель Зарядний пристрій Гарантійний талон |
|
|
|
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S21 5G |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Ні |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 64 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 10 Мп |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 2400*1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 228 г |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G, GPRS |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, NFC |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, ГЛОНАСС, GPS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Сканер особи, Гіроскоп, Барометр, Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4800 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Частота процесора | 2840 МГц |
- Ціна: 15 600 ₴










