
Смартфон OnePlus 8T+ 5G 12/256 GB Green (SA), 48+16+5+2/16 Мп, 1 Sim, Snapdragon 865, AMOLED 6.55", 4500mAh
14 643 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3272
- +380 (95) 538-87-64
Огляд Смартфон OnePlus 8T+ 5G 12/256GB Aquamarine Green (SA)
Опис OnePlus 8T+ 5G 12/256GB Aquamarine Green
Кожен момент бездоганний
Смартфон OnePlus 8T з 6,55-дюймовим Fluid AMOLED-дисплеєм створює ідеальне зображення в кожному кадрі. Його частота оновлення 120 Гц забезпечує плавність роботи, а миттєвий відгук робить кожну дію негайною. Цей екран переверне ваше уявлення про комфорт використання смартфона та розваг.
Кольори, ніколи не згаснуть
Що робить дисплей OnePlus 8T таким видатним? Чудова точність передавання кольорів, яка робить фільми яскравішими, ігри насиченішими, а світлини — живими. Підтримка HDR 10+ дає змогу передати навіть найдрібніші відтінки, створюючи захопливе та залипальне зображення.
Міць дракона
Процесор Qualcomm Snapdragon 865 встановлює новий стандарт продуктивності, забезпечуючи миттєву реакцію OnePlus 8T на будь-яке завдання. Оптимізований для роботи, фото та ігор, він дає вам змогу робити більше за менший час.
Ще більше повідців для усмішок
Від нових місць до зустрічей із друзями — зафіксуйте кожну важливу мить із поліпшеною 48 Мп камерою. Вона з легкістю знімає повсякденні кадри в будь-яких умовах. На Вас чекають приголомшливі надширококутні знімки та деталі макро. Створюйте професійні фото та відео з чотирма різноманітними об'єктивами.
Яскраві нічні сцени
У режимі нічного пейзажу смартфон легко справляється з фотографуванням за слабкого освітлення. Не потрібно бути професіоналом, щоб зробити дивовижні знімки. Режим забезпечує чіткість, мінімум шумів і точні кольори навіть у нічну пору.
Характеристики
| Діагональ дисплея | 6.55" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 2400x1080 |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Технологія захисного скла | Corning Gorilla Glass |
| Кількість СИМ-карток | 1 SIM |
| Розміри СИМ-карток | Nano-SIM |
| Стандарт зв'язку | 3G, 4G (LTE), 5G, GSM |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 865 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2.8 ГГц |
| Графічний адаптер | Adreno 650 |
| Внутрішня пам'ять | 256 Гб |
| Оперативна пам'ять | 12 Гб |
| Основна камера | 48 Мп + 16 Мп + 5 Мп + 2 Мп |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 + f/2.4 |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматичне |
| Записування відео | 4k UHD (3840x2160) |
| Спалах основної камери | Є |
| Операційна система | Android 11 |
| Матеріал корпусу | Алюміній, скло |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Bluetooth | 5.1 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Ємність акумулятора | 4500 mAh |
| Швидке заряджання | Є |
| Особливості швидкого заряджання | Fast charging 30W |
| Сканер відбитків пальців | Є |
| Сканер обличчя (Face ID) | Є |
| Датчики | Акселерометр, датчик приближеня, датчик освітлення, гіроскоп, компас |
| Розміри | 160.7 x 74.1 x 8.4 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації | Китай |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага, г: | 188 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OnePlus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.1 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Бірюзовий |
| Модель телефону | OnePlus 8T |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Фотокамера | Так |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.55 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 402 |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 650 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 865+ |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Швидка зарядка, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Type-C, USB, Wi-Fi, Bluetooth, NFC |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, ГЛОНАСС, Galileo, GPS |
- Ціна: 14 643 ₴






