
Багатофункціональна шафа пластикова Keter/Kis Armadio Detroit Basso 249799
5 200 ₴
4 299,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 249799
- +380 (95) 538-87-64
Діють сезонні знижки! Перед замовленням обовязково телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Багатофункціональна шафа пластикова Keter/Kis Armadio Detroit Basso 249799
Низька шафа Detroit від Keter ідеально підходить для дому, гаража або майстерні.
Органайзер чудово змішується з усіма іншими шафами колекції Detroit. Має 2 регульованих полиці з вантажопідіймальністю 15 кг кожна. Поручні Tribac box дають вам грамотно спланувати ваше внутрішнє рішення для зберігання, щоб отримати легкий і ефективний доступ, коли вам це потрібно. Ця шафа виготовлена з міцного пластику.
Завдяки дверцятам, що замикаються, ваші речі залишаться в безпеці та порядку!
Основні характеристики:
Чорний колір
Матеріал: поліпропілен
Розміри: 65 x 45 x 97 см (Ш x Г x В)
Вантажність полиці (кожна): 15 кг
Замок не входить
Легко чистить
Для внутрішнього застосування
Характеристики
| Країна виробник | Італія |
|---|---|
| Ширина | 65 см |
| Висота | 97 см |
| Вага | 6 кг |
| Артикул | 249799 |
| Розміри | 65х45х97 см |
| Розмір паковання | 90х45х20 см |
| Колір | антрацит |
| EAN | 8013183120122 |
| Глибина | 45 см |
- Транспортна компанія “Новая Почта“ , доставка впродовж 2-х до 5 робочих днів. Вартість доставки тарифами перевізника.
Ви зможете забрати замовлення в зручний для вас час поблизу від дому або місця роботи (практично в будь-якому населеному пункті).
Для отримання посилки на складі перевізника Вам необхідно перед'явити паспорт і повідомити номер оголошення, який ми повідомляємо Вам на зазначений e-mail або номер телефона.
Заявляючи доставляння габаритних товарів, вибирайте відділення "без обмежень", тому що об'ємна вага під час відправлення перевищує 30 кг. Є можливість адресної доставки. - Транспортна компанія “Деливери”, доставка впродовж від 2 до 5 робочих днів. Є можливість адресної доставки. Вартість доставки тарифами перевізника.
- Транспортна компанія "Meest Express" доставка упродовж від 2 до 5 робочих днів. Вартість доставки тарифами перевізника. Є можливість адресної доставки.
- Самовывоз с г.Луцк.
Будь ласка, перевіряйте брак механічних пошкоджень і комплектацію, наявність усіх одиниць товару у разі отримання замовлення на відділенні перевізника. KeterUA не гарантує вирішення спірних ситуацій із товаром на Вашу користь, якщо товар не був перевірений під час отримання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 4 299,80 ₴





